EN | FA

برش فلزات فایبر RT2060H5

  • 4 (4)

Laser Cutting Machine Metal

برش فلزات فایبر RT2060H5

ویژگی های محصول
گارانتی : 1 سال
دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 یکی از دستگاه‌های لیزر فلزات است که با توان 8 تا 20 کیلووات برای برش ورقه‌های فلزی از جنس آهن، آلومینیوم، برنج و استیل به کار می‌رود.

دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5 با سورس قدرتمند raycus برای برش صفحات فلزی متوسط و ضخیم به کار می‌رود؛ این مدل نسبت به سایر دستگاه برش ليزر فلزات دارای بالاترین قدرت، سرعت و دقت لیزر است.

شاسی و بدنه سنگین دستگاه، دارای ساختار ثابت و بدون تغییر حالت است که برای کارهای سنگین مانند برش فلزات سنگین به کار می‌رود؛ همچنین مجهز به میزهای قابل تعویض به صورت خودکار است که می تواند در زمان بارگیری متریا ها صرفه جویی کرده و کارایی پردازش را بهبود بخشد؛ سوئیچ میزها تنها 20 ثانیه طول می کشد تا فرایند تعویض میز دستگاه کامل شود.

این دستگاه با توان‌های 6/8/12/15/20/30 کیلووات می‌تواند به تولید با دقت بالا و ظرافت بیشتر سبب کاهش ضایعات مواد هنگام برش شود.

دقت و کیفیت ایجاد شده در برش لیزری h5 نسبت به روش‌های سنتی بسیار بالاتر است؛ برش لیزری از یک پرتو کاملا متمرکز تشکیل شده که یک منطقه کوچکی از متریال را در طول فرایند برش حرارت می‌دهد، اما آسیب حرارتی قابل توجهی به سطح مجاور وارد نمی‌کند.

علاوه بر این، پردازش برش دستگاه لیزر تمیزتر است و لبه‌های اشکال و طرح‌های پیچیده صاف‌تر هستند.

داشتن کاور برای دستگاه‌های برش لیزر که توان بالای 3 کیلووات دارند ضروری است؛ زیرا اشعه لیزر قدرتمندتر بوده و طبیعتا ضرر بیشتری برای نیروی انسانی خواهد داشت.

این ویژگی برای دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​ دارای 3 مزیت است که عبارت‌اند از:

  • اپراتور را در برابر آسیب اشعه لیزر محافظت کرده و مانع دید مستقیم اپراتور به نور لیزر می‌شود.
  • در زیبایی ظاهری دستگاه تاثیر گذار است.
  • این ویژگی می‌تواند آلودگی محیط اطراف دستگاه را کاهش دهد.

صنعت خودرو، صنعت ورق‌های فلزی، صنعت ابزارآلات کشاورزی و دام‌پروری، ماشین‌آلات صنعتی، سیستم‌های تهویه مطبوع، صنعت مخابرات، صنعت لوازم‌خانگی، صنعت تبلیغات و … از جمله صنایعی است که دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​ در آن‌ها کاربرد دارند.

بدنه دستگاه به صورت تو خالی و ایزوله ساخته شده است که نقش عایق حرارتی را ایفا می‌کند؛ تمامی قطعات موجود برای ساخت این بدنه، با استفاده از جوشکاری صفحات و لوله‌های فولادی با کیفیت تولید شده‌اند.

مرحله دوم پس از جوشکاری، استفاده از کوره تنش‌گیری برای حذف تنش‌های ایجاد شده روی سازه بدنه ناشی از جوشکاری است؛ سپس با استفاده از دستگاه فرزکاری، عملیات پرداخت و ماشین‌کاری نهایی روی قطعات تولیدی انجام می‌شود.

نتیجه نهایی این عملیات در فرایند تولید بدنه، مقاومت در برابر ضربه و ثبات ساختاری بدنه دستگاه را تضمین می‌کند؛ با وجود این ویژگی‌ها پس از استفاده طولانی‌مدت از دستگاه، بدنه دچار تغییر شکل نشده که این امر باعث بهبود عمر مفید تجهیزات می‌شود.

به‌کارگیری استانداردهای ریخته‌گری موجب ایجاد محور آلومینیومی با مقاومت بالا، اینرسی کم و وزن بسیار سبک شده است؛ طراحی این محور در کنار استحکام بالا، سبب عملکرد قوی در برابر ضربه و فشار خواهد شد.

انجام عملیات ماشین‌کاری بعد از قرارگیری در کوره تنش‌گیری، موجب حذف فشار نقطه‌ای و اعوجاج در بدنه دستگاه می‌شود؛ همچنین پس از انجام صحیح این مرحله بعد از عملیات ارتعاشی، سبب استحکام و پایداری بدنه می‌شود.

متریال‌های قابل برش

 

 متریال

 

برش

توان (کیلووات)

6

8101215

20

ضخامت اسمی (میلی‌متر)

آهن

163040507050

استیل

253040507050
آلومینیوم

123040405040
برنج

81616162030

نحوه ثبت سفارش

برای ثبت سفارش محصولات روتک می‌توانید از طریق سایت، تماس با تیم فروش و واتس‌اپ اقدام نمایید.

نصب و راه‌اندازی

بعد از خرید دستگاه از شرکت روتک، همکاران واحد خدمات پس از فروش، جهت نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.
در زمان تعیین شده، مسئول راه‌اندازی دستگاه از واحد فنی در محل شما حاضر می‌شود، نصب دستگاه را انجام داده و آموزش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز برای کار با دستگاه را به شما ارائه می‌دهد.

قیمت دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​

برای اطلاع از جزییات و قیمت دستگاه برش لیزر  و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان فروش روتک می‌توانید با شماره 02148000090 تماس حاصل فرمایید.

برای تماشای ویدئوی کارکرد دستگاه‌های روتک روی لینک کلیک کنید.

دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5 با سورس قدرتمند raycus برای برش صفحات فلزی متوسط و ضخیم به کار می‌رود؛ این مدل نسبت به سایر دستگاه برش ليزر فلزات دارای بالاترین قدرت، سرعت و دقت لیزر است.شاسی و بدنه سنگین دستگاه، دارای ساختار ثابت و بدون تغییر حالت است که برای کارهای سنگین مانند برش فلزات سنگین به کار می‌رود؛ همچنین مجهز به میزهای قابل تعویض به صورت خودکار است که می تواند در زمان بارگیری متریا ها صرفه جویی کرده و کارایی پردازش را بهبود بخشد؛ سوئیچ میزها تنها 20 ثانیه طول می کشد تا فرایند تعویض میز دستگاه کامل شود.این دستگاه با توان‌های 6/8/12/15/20/30 کیلووات می‌تواند به تولید با دقت بالا و ظرافت بیشتر سبب کاهش ضایعات مواد هنگام برش شود.دقت و کیفیت ایجاد شده در برش لیزری h5 نسبت به روش‌های سنتی بسیار بالاتر است؛ برش لیزری از یک پرتو کاملا متمرکز تشکیل شده که یک منطقه کوچکی از متریال را در طول فرایند برش حرارت می‌دهد، اما آسیب حرارتی قابل توجهی به سطح مجاور وارد نمی‌کند.علاوه بر این، پردازش برش دستگاه لیزر تمیزتر است و لبه‌های اشکال و طرح‌های پیچیده صاف‌تر هستند.داشتن کاور برای دستگاه‌های برش لیزر که توان بالای 3 کیلووات دارند ضروری است؛ زیرا اشعه لیزر قدرتمندتر بوده و طبیعتا ضرر بیشتری برای نیروی انسانی خواهد داشت.این ویژگی برای دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​ دارای 3 مزیت است که عبارت‌اند از:
  • اپراتور را در برابر آسیب اشعه لیزر محافظت کرده و مانع دید مستقیم اپراتور به نور لیزر می‌شود.
  • در زیبایی ظاهری دستگاه تاثیر گذار است.
  • این ویژگی می‌تواند آلودگی محیط اطراف دستگاه را کاهش دهد.
صنعت خودرو، صنعت ورق‌های فلزی، صنعت ابزارآلات کشاورزی و دام‌پروری، ماشین‌آلات صنعتی، سیستم‌های تهویه مطبوع، صنعت مخابرات، صنعت لوازم‌خانگی، صنعت تبلیغات و … از جمله صنایعی است که دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​ در آن‌ها کاربرد دارند.بدنه دستگاه به صورت تو خالی و ایزوله ساخته شده است که نقش عایق حرارتی را ایفا می‌کند؛ تمامی قطعات موجود برای ساخت این بدنه، با استفاده از جوشکاری صفحات و لوله‌های فولادی با کیفیت تولید شده‌اند.مرحله دوم پس از جوشکاری، استفاده از کوره تنش‌گیری برای حذف تنش‌های ایجاد شده روی سازه بدنه ناشی از جوشکاری است؛ سپس با استفاده از دستگاه فرزکاری، عملیات پرداخت و ماشین‌کاری نهایی روی قطعات تولیدی انجام می‌شود.نتیجه نهایی این عملیات در فرایند تولید بدنه، مقاومت در برابر ضربه و ثبات ساختاری بدنه دستگاه را تضمین می‌کند؛ با وجود این ویژگی‌ها پس از استفاده طولانی‌مدت از دستگاه، بدنه دچار تغییر شکل نشده که این امر باعث بهبود عمر مفید تجهیزات می‌شود.به‌کارگیری استانداردهای ریخته‌گری موجب ایجاد محور آلومینیومی با مقاومت بالا، اینرسی کم و وزن بسیار سبک شده است؛ طراحی این محور در کنار استحکام بالا، سبب عملکرد قوی در برابر ضربه و فشار خواهد شد.انجام عملیات ماشین‌کاری بعد از قرارگیری در کوره تنش‌گیری، موجب حذف فشار نقطه‌ای و اعوجاج در بدنه دستگاه می‌شود؛ همچنین پس از انجام صحیح این مرحله بعد از عملیات ارتعاشی، سبب استحکام و پایداری بدنه می‌شود.

متریال‌های قابل برش

 

 متریال

 برش

توان (کیلووات)

6

8101215

20

ضخامت اسمی (میلی‌متر)

آهن

163040507050

استیل

253040507050
آلومینیوم

123040405040
برنج

81616162030

نحوه ثبت سفارش

برای ثبت سفارش محصولات روتک می‌توانید از طریق سایت، تماس با تیم فروش و واتس‌اپ اقدام نمایید.

نصب و راه‌اندازی

بعد از خرید دستگاه از شرکت روتک، همکاران واحد خدمات پس از فروش، جهت نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند. در زمان تعیین شده، مسئول راه‌اندازی دستگاه از واحد فنی در محل شما حاضر می‌شود، نصب دستگاه را انجام داده و آموزش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز برای کار با دستگاه را به شما ارائه می‌دهد.

قیمت دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5​

برای اطلاع از جزییات و قیمت دستگاه برش لیزر  و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان فروش روتک می‌توانید با شماره 02148000090 تماس حاصل فرمایید.

برای تماشای ویدئوی کارکرد دستگاه‌های روتک روی لینک کلیک کنید.

تجهیزات جانبی

بیشتر

در این ویدئو می‌توانید کارکرد دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 را به همراه جزییات محصول مشاهده کنید.

وجود شاسی سنگین دستگاه با ساختار سلولی برای انتقال حرارت

ایجاد برش بدون دوده برای محافظت و ایمنی محیطی

بهره‌گیری از دریچه‌های زیرین میز برای جمع‌آوری دوده ناشی از برش

دارای هد لیزر با فوکوس اتوماتیک

بالابر هیدرولیک، هوشمند و هماهنگ برای جابه‌جایی مطمئن آن

برش بسیار سریع و پویا

برش‌کاری طوفانی و فوق سریعساختار بهینه‌ی کابین دستگاه برای اشغال کمتر در فضای محیط کار

محافظ‌های آلیاژی گرانیت و مسی موجود در ساختار شاسی (≥8000 وات)

مزایای برش فلزات فایبر RT2060H5

کابین دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 به‌صورت بهینه طراحی شده‌­است که در مقایسه با دستگاه­‌های بدون کابین، تنها 16 درصد فضا را بیش از میز کار اجرائی اشغال می‌کند.

طراحی شاسی و بدنه سنگین دستگاه مانع از نفوذ حرارت به داخل آن می‌شود؛ این عمل باعث حفظ دقت، ایجاد ثبات طولانی‌مدت در پردازش دستگاه، عملکرد مناسب در جذب و انتقال تنش‌هایی پرشتاب و وزن بالا خواهد شد.

سیستم فشار منفی موجود در دستگاه، برای حذف دوده‌های برش به طور کامل و محافظت از سلامت اپراتورها استفاده می‌شود.

سیستم انتقال پرتو لیزر در برابر دوده‌های برش‌کاری و محافظت از آلودگی‌ها و عملکرد پایدار تجهیزات هد ایزوله شده است.

هد لیزر دارای خنک‌کننده آب و هوا است. خنک‌کننده هوا دمای نازل را هنگام برش ثابت نگه داشته و خنک‌کننده آب از انتقال حرارت به داخل لنز جلوگیری می‌کند؛ در نتیجه برش پایدار و موثر انجام می‌شود.

دریچه‌های آلیاژی گرانیتی بخش زیرین میز کار سبب انتقال دمای فوق‌العاده پایینی دارد؛ در نتیجه بهره‌گیری از این سیستم، مانع از تغییر شکل شاسی در اثر حرارت می‌شود و طول عمر آن را افزایش می‌دهد.

سیستم مکانیکال هیدرولیک ترکیبی دستگاه برش لیزر فایبر RT2060H5 موجب جابه‌جایی متریال به‌صورت هماهنگ‌شده شده و می‌توان برش‌های بسیار کوچکی به شکل دقیق و جزئی در متریال‌های ضخیم ایجاد کرد؛ از طرفی می‌تواند متریال را به طور هم‌زمان با میز کار هم‌راستا سازد که در نهایت موجب کاهش تنش‌های محور z شده و بازدهی اجزای این دستگاه و کیفیت نتیجه نهایی کار را افزایش خواهد داد.

این دستگاه برش لیزر فلز با بهره‌گیری از ویژگی‌های زیر موجب برش‌کاری طوفانی و فوق سریع می‌گردد؛ این ویژگی‌ها عبارت‌اند از سیستم‌های جلوگیری از برخورد (قطعه کار به هد)، برش فوق سریع (fly cut)، ایجاد سوراخ‌کاری اولیه به‌صورت فرکانسی و غیر القایی، سیستم جلوگیری از ایجاد پلیسه و مذاب پشت کار، تهویه فوق‌العاده برای غبار حاصل از برش‌کاری و سیستم هوشمند چینش و جستجوی فایل است.

در قسمت زیرین میز دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 شش دریچه‌ی برقی بسیار موثر، مطابق با استانداردهای تصفیه محیط داخلی وجود دارد که سبب مکش گاز و دوده ناشی از برش‌کاری شده و آن‌ها را از محیط دستگاه خارج می‌کند.

بیشتر
دستگاه برش لیزر فلز​​ RT2060H5

ویژگی های RT2060H5

وجود شاسی سنگین دستگاه با ساختار سلولی برای انتقال حرارت

ایجاد برش بدون دوده برای محافظت و ایمنی محیطی

بهره‌گیری از دریچه‌های زیرین میز برای جمع‌آوری دوده ناشی از برش

دارای هد لیزر با فوکوس اتوماتیک

بالابر هیدرولیک، هوشمند و هماهنگ برای جابه‌جایی مطمئن آن

برش بسیار سریع و پویا

برش‌کاری طوفانی و فوق سریعساختار بهینه‌ی کابین دستگاه برای اشغال کمتر در فضای محیط کار

محافظ‌های آلیاژی گرانیت و مسی موجود در ساختار شاسی (≥8000 وات)

نوع متریالحکاکیبرش
آهن
استیل
آلومینیوم
برنج
نمایش کامل جدول
نوع متریالحکاکیبرش
آهن
استیل
آلومینیوم
برنج

برش فلزات فایبر RT1530G3

تماس بگیرید

برش فلزات فایبر RT1530A3

تماس بگیرید

دستگاه برش لیزر فلز RT1325MN

تماس بگیرید

برش فلزات فایبر RT1530H3

تماس بگیرید

مدلRT1530H5 / RT2040H5 / RT2060H5 / RT25120H5
میز کارگیر دستگاه1530×3050 / 2030×4050 / 2030×6050 / 2530×12050
توان لیزر سورس8 / 10 / 12 / 15 / 20 kw
X -axis Travel1530 / 2030 / 2530 mm
Y -axis Travel3050 / 4050 / 6050 / 8050 / 12050 mm
Z -axis Travel365 mm
حداکثر سرعت برش (4k-1mncs) 200 m/min
X/Y دقت تکرار دستگاه±0.05 mm
گازهای مکملNitrogen, oxygen, air
شتاب لیزر2.8 g
X/Y دقت قرارگیری دستگاه در موقعیت±0.05 mm
توان مصرفی40 ~ 60 kw
قطر پرتو0.01 mm
طول موج لیزر1070 nm
ولتاژ 380v/50hz ±5%
ساعت کاری 24 hours
وزن دستگاه 4000 ~ 5000 kg
نمایش کامل جدول

مدلRT1530H5 / RT2040H5 / RT2060H5 / RT25120H5
میز کارگیر دستگاه1530×3050 / 2030×4050 / 2030×6050 / 2530×12050
توان لیزر سورس8 / 10 / 12 / 15 / 20 kw
X -axis Travel1530 / 2030 / 2530 mm
Y -axis Travel3050 / 4050 / 6050 / 8050 / 12050 mm
Z -axis Travel365 mm
حداکثر سرعت برش (4k-1mncs) 200 m/min
X/Y دقت تکرار دستگاه±0.05 mm
گازهای مکملNitrogen, oxygen, air
شتاب لیزر2.8 g
X/Y دقت قرارگیری دستگاه در موقعیت±0.05 mm
توان مصرفی40 ~ 60 kw
قطر پرتو0.01 mm
طول موج لیزر1070 nm
ولتاژ 380v/50hz ±5%
ساعت کاری 24 hours
وزن دستگاه 4000 ~ 5000 kg

دستگاه مناسب من

شمــا متریـال خـود را انتخــاب کنید، مــا دستگاه منــاسب شمــا را معـرفــی می کنیــم…

چرم

نمد

چوب

دستگاه مناسب من

شمــا متریـال خـود را انتخــاب کنید، مــا دستگاه منــاسب شمــا را معـرفــی می کنیــم

این دستگاه با توان 8 تا 20 کیلووات، برای برش صفحات فلزی متوسط و ضخیم به کار می‌رود.
این دستگاه در صنایع خودروسازی، برش فلزات، صنعت مبلمان، کشتی‌سازی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرسش های رایج

این دستگاه با توان 8 تا 20 کیلووات، برای برش صفحات فلزی متوسط و ضخیم به کار می‌رود.
این دستگاه در صنایع خودروسازی، برش فلزات، صنعت مبلمان، کشتی‌سازی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نمایش بیشتر
تصاویر مشتریان نظرات مشتریان
نمایش
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره روتک

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

اشتراک گذاری

این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

فیس بوک
توئیتر
واتس اپ

وجود شاسی سنگین دستگاه با ساختار سلولی برای انتقال حرارت

ایجاد برش بدون دوده برای محافظت و ایمنی محیطی

بهره‌گیری از دریچه‌های زیرین میز برای جمع‌آوری دوده ناشی از برش

دارای هد لیزر با فوکوس اتوماتیک

بالابر هیدرولیک، هوشمند و هماهنگ برای جابه‌جایی مطمئن آن

برش بسیار سریع و پویا

برش‌کاری طوفانی و فوق سریعساختار بهینه‌ی کابین دستگاه برای اشغال کمتر در فضای محیط کار

محافظ‌های آلیاژی گرانیت و مسی موجود در ساختار شاسی (≥8000 وات)

کابین دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 به‌صورت بهینه طراحی شده‌­است که در مقایسه با دستگاه­‌های بدون کابین، تنها 16 درصد فضا را بیش از میز کار اجرائی اشغال می‌کند.

طراحی شاسی و بدنه سنگین دستگاه مانع از نفوذ حرارت به داخل آن می‌شود؛ این عمل باعث حفظ دقت، ایجاد ثبات طولانی‌مدت در پردازش دستگاه، عملکرد مناسب در جذب و انتقال تنش‌هایی پرشتاب و وزن بالا خواهد شد.

سیستم فشار منفی موجود در دستگاه، برای حذف دوده‌های برش به طور کامل و محافظت از سلامت اپراتورها استفاده می‌شود.

سیستم انتقال پرتو لیزر در برابر دوده‌های برش‌کاری و محافظت از آلودگی‌ها و عملکرد پایدار تجهیزات هد ایزوله شده است.

هد لیزر دارای خنک‌کننده آب و هوا است. خنک‌کننده هوا دمای نازل را هنگام برش ثابت نگه داشته و خنک‌کننده آب از انتقال حرارت به داخل لنز جلوگیری می‌کند؛ در نتیجه برش پایدار و موثر انجام می‌شود.

دریچه‌های آلیاژی گرانیتی بخش زیرین میز کار سبب انتقال دمای فوق‌العاده پایینی دارد؛ در نتیجه بهره‌گیری از این سیستم، مانع از تغییر شکل شاسی در اثر حرارت می‌شود و طول عمر آن را افزایش می‌دهد.

سیستم مکانیکال هیدرولیک ترکیبی دستگاه برش لیزر فایبر RT2060H5 موجب جابه‌جایی متریال به‌صورت هماهنگ‌شده شده و می‌توان برش‌های بسیار کوچکی به شکل دقیق و جزئی در متریال‌های ضخیم ایجاد کرد؛ از طرفی می‌تواند متریال را به طور هم‌زمان با میز کار هم‌راستا سازد که در نهایت موجب کاهش تنش‌های محور z شده و بازدهی اجزای این دستگاه و کیفیت نتیجه نهایی کار را افزایش خواهد داد.

این دستگاه برش لیزر فلز با بهره‌گیری از ویژگی‌های زیر موجب برش‌کاری طوفانی و فوق سریع می‌گردد؛ این ویژگی‌ها عبارت‌اند از سیستم‌های جلوگیری از برخورد (قطعه کار به هد)، برش فوق سریع (fly cut)، ایجاد سوراخ‌کاری اولیه به‌صورت فرکانسی و غیر القایی، سیستم جلوگیری از ایجاد پلیسه و مذاب پشت کار، تهویه فوق‌العاده برای غبار حاصل از برش‌کاری و سیستم هوشمند چینش و جستجوی فایل است.

در قسمت زیرین میز دستگاه برش لیزر فلز RT2060H5 شش دریچه‌ی برقی بسیار موثر، مطابق با استانداردهای تصفیه محیط داخلی وجود دارد که سبب مکش گاز و دوده ناشی از برش‌کاری شده و آن‌ها را از محیط دستگاه خارج می‌کند.

ورود / عضویت

اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
 
جدول مقایسه خالی است