Skip to content

پرتکرارترین پرسش های شما

چه زمانی می‌توانم سفارشم را تحویل بگیرم؟

ارسال محصولات و قطعات به شهرستان از طریق باربری، پست، اتوبوس و … صورت می‌پذیرد و بسته به اینکه فاصله مقصد تا تهران، زمان ارسال متفاوت است؛ محصولات در تهران نیز از طریق پیک، آژانس و …ارسال می‌شوند.در صورت تمایل، محصولات را می‌توانید در شرکت روتک تحویل بگیرید.

چگونه می‌توانم سفارش را پیگیری کنم؟

پس از ثبت سفارش، پرداخت وجه و مشخص شدن زمان تحویل، پیگیری از طریق ارسال بیجک یا رسید باربری از جانب بخش فروش روتک صورت می‌پذیرد.

نصب کالاها چگونه و توسط چه کسی صورت می‌پذیرد؟

نصب دستگاه‌ها پس از ارسال و قرار گرفتن در محل نصب، با هماهنگی بخش سرویس شرکت روتک صورت می‌پذیرد.

می‌توانم به جای خودم نفر دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش معرفی کنم؟

بله؛ این امکان در صورت معرفی شخص مورد نظر از جانب شما (مشخصات کارت ملی) و در صورت معرفی دستگاه با ارائه نام راننده و شماره پلاک از جانب شما امکان پذیر است.

چگونه می‌توانم درخواست فاکتور رسمی بدم؟

شما هنگام ثبت سفارش و خرید می‌توانید فاکتور رسمی را از فروشنده درخواست کنید و پروسه صدور فاکتور انجام خواهد شد.

روش پرداخت برای خرید کالا به چه نحوی می‌باشد؟

خرید از شرکت روتک به صورت نقدی است؛ می‌توانید وجه خود را از طریق شماره حساب، شماره کارت و یا در صورت خرید حضوری از طریق دستگاه پوز و به صورت نقدی واریز کنید.

آیا تعداد خرید از یک کالا در روتک محدودیتی دارد؟

برای اطلاع از تعداد کالایی که شما می‌توانید راجع به آنها اقدام به خرید کنید، باید با بخش فروش شرکت تماس حاصل کنید.

در چه ساعاتی امکان خرید از شرکت شما را دارم؟

خرید از شرکت روتک در ساعات اداری این شرکت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ مقدور می‌باشد.

ارسال دستگاه‌هایی که حجم و وزن زیادی دارند به چه نحوی صورت می‌پذیرد؟

با توجه به قرارداد فروش، می‌توانید دستگاه را درب انبار تحویل بگیرید؛ همچنین هماهنگی ارسال و تعیین خودروی باربر، توسط مشتری یا توسط انبار با هماهنگی شرکت‌های باربری صورت می‌پذیرد.بنابر ابعاد و مسافتی که قرار است طی شود، نوع دستگاه تعیین می‌گردد و پس از انجام مراحل اداری و بیمه (در صورت نیاز) ارسال انجام می‌شود.

ارسال سفارشات به چه نحوی صورت می‌پذیرد؟

قطعات یدکی دستگاه لیزر در صورت خرید غیر حضوری توسط شرکت‌های باربری، پست، اتوبوس و … ارسال می‌شوند؛ همچنین ارسال دستگاه و وسایلی با ابعاد بالاتر توسط شرکت‌های باربری انجام می‌شود.

از چه روش‌هایی می‌توانم مبلغ سفارش خود را پرداخت کنم؟

اگر سفارش به صورت تلفنی ثبت شده است، امکان پرداخت هزینه سفارش از طریق واریز کردن وجه مورد نظر به شماره حساب یا شماره کارت اعلامی از جانب بخش فروش وجود دارد.در صورت خرید حضوری می‌توانید وجه را از طریق دستگاه‌های پوز موجود در شرکت یا به صورت پرداخت نقدی پرداخت نمایید.

چگونه در روتک سفارش خود را ثبت کنم؟

خرید و ثبت سفارش از شرکت روتک در حال حاضر به صورت تلفنی و حضوری است.از موجودی دستگاه یا قطعه می‌توانید به صورت تلفنی از موجودی و قیمت مطلع شوید؛ سپس در صورت نیاز سفارش خود را ثبت کنید.از این طریق دستگاه یا قطعه مورد نظر، خدمت شما ارسال می‌گردد، همچنین می‌توانید به صورت حضوری خرید کنید.

فرم ثبت پرسش جدید