درباره روتک

مفتخریم با اتکا به سه دهه سابقه فعالیت صنعتی هم اکنون با عرضه ماشین آلات لیزر و ارائه کلیه قطعات یدکی؛ به صورتی گسترده و با برآوردی مهندسی در کیفیت و هزینه به شکل متداوم و قدرتمند در خدمت صنعت کشور باشیم.

advertising exhibiton96 dey 4

قدرت را با روتک تجربه کنید

هزینه ی متعادل شده و بدون واسطه همراه با ماشینی قدرتمند و کارآمد ؛ همانند سالهایی که تاکنون در صنعت سپری کردیم ما را سرفراز تر و اعضای خانواده روتک (رهرو تابش کاویان) را در بین سایرین ممتاز خواهد کرد و با توکل بر خدای متعال و تکیه بر دانش و پشتکار مهندسین جوان مجموعه، این تحول عظیم را در این عصر با شما سهیم خواهیم بود.

قدرت را با روتک تجربه کنید

گروه فنی و مهندسی روتک (رهرو تابش کاویان) با بهره مندی از سه تیم طراحی, تولید و بازرگانی وبا حضور نیروهایی با سابقه درخشان در زمینه های برق و مکانیک به بررسی مشکلات لیزرهایی که تا کنون عرضه و مورد استفاده های گوناگون قرار گرفته اند؛ پرداخته وبا تکیه برطراحی دقیق درارگونومی؛ کارکرد و کیفیت؛ دستگاهی عرضه کرده که بدون شک در مدتی نه چندان دور تحول عظیمی در این زمینه ایجاد خواهد کرد.

555

چرا روتک انتخاب برتر است؟

مجموعه روتک با مشخصه های بارز فنی و مهندسی، توانایی گسترده بازرگانی و تجارب ارزشمند تولید ایجاد گردیده است. لذا نظم، احترام، مردم داری و توانمندی در زمینه های فعالیت از مشخصات اصلی این مجموعه بوده و با توجه به علم روز و اطلاعات مهندسی برق، صنایع، کامپیوتر، IT، گرافیک، حسابداری و بازرگانی هر روز در حال رشد و همگام سازی خدمات و فرآیندهای داخلی در سطح بین المللی می باشد.

در این راستا با الگو برداری از شرکت های بزرگ دنیا، شرکت در نمایشگاه های بین المللی، اخذ نمایندگی از کشورهای اروپایی و آسیایی و هم گام سازی فرآیندهای نرم افزاری اتوماسیون CRM، پرسنلی و سیستم های جامع مالی و فروش در قالب EPR روز به روز در جهت پیشرفت حرکت کرده و خدمات بیشتری به خانواده روتک و صنعت کشور ارائه نموده است.

مجموعه فنی و مهندسی روتک با اهداف پیشبرد صنعت لیزر، تامین و توسعه قطعات ماشین آلات برش و حکاکی و به کار گیری نیروهای جوان و متخصص کشور تاسیس گردید، شالوده این مجموعه با توانایی غنی فنی، تولیدی و بازرگانی با تجربه چند دهه فعالیت در صنعت بنا گردیده است.

در این راستا در کنار اهداف تجاری و اقتصادی موفق سیاست بر این بوده کالایی عرضه شود که از نظر هزینه و کیفیت در تناسب بالایی نسبت به بازارهای جهانی حتی اروپا باشد از این رو با کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت قطعات، درصد زیادی از بازار را از آن خود نموده است. ارائه ماشین آلات باکیفیت و پشتیبانی حرفه ای و تحصیل کرده موجب گردیده نسبت عرضه و تقاضا در این مجموعه همچنان رو به رشد باشد و حتی در شرایط نامساعد و ناملایمات اقتصادی جامعه همیشه همراه خانواده بزرگ روتک بماند.

فروش ماشین الات، قطعات و مواد اولیه قطعا اصلی ترین هدف هر شرکت به منظور سود اوری و کسب درامد می باشد و به طور کل زندگانی و ادامه حیات یک شرکت به میزان فروش و سود اوری آن شرکت بستگی دارد.

مهم ترین دستاورد شرکت های بازرگانی و فروشنده در طی سال های اخیر این می باشد که ارتباط با مشتری فقط به فروش منتهی نمی شود و برای موفق بودن و طولانی تر شدن این رابطه نیاز به رضایت کامل مشتری از خریدی که انجام داده است می باشد. در بخش فروش ماشین الات، دستگاه و قطعاتی که نیاز به پشتیبانی فروشنده است مهمترین مساله گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که این مورد می تواند وجه تمایز شرکت با رقبای خود باشد.

این مورد حتی می تواند باعث شود مشتری حتی بیشتر بودن قیمت ماشین ازسمت شرکت مورد اعتماد را نسبت به دیگران قابل درک بداند وبه همکاری با شرکت مورد اعتماد ادامه دهد. گارانتی به معنی تعویض دستگاه یا قطعه ای از دستگاه در صورت بروز مشکل فنی و کارکردی می باشد. توانایی شرکت در تامین قطعات و تعمیر دستگاه در اسرع وقت باعث ایجاد حس اعتماد و رضایت برای مشتری می گردد و این موضوع سبب می شود مشتری برای خرید بعدی نیز ان شرکت را انتخاب کند و به دوستان خود نیز شرکت مد نظر را پیشنهاد دهد.

شرکت روتک با در نظر گرفتن حقوق مشتری در کنار فروش ماشین الاتی با کیفیت قطعات بالا توانسته خدمات پس از فروش قوی ای را هم از لحاظ موجودی قطعات و هم از لحاظ سرویس و تعمیر ماشین الات در سریع ترین زمان ممکن برای مشتری خود در نظر بگیرد و این موضوع سبب شده که رابطه ای طولانی بین ما و مشتری هایمان ایجاد شود و این اعتماد باعث افتخار و مباهات مجموعه ی روتک می باشد. امیدواریم شما هم به جمع خانواده ی بزرگ روتک بپیوندید و ما هم افتخار کنیم به اعتمادی که از جانب شما نصیب ما شده است.

گروه روتک با تکیه برطراحی دقیق در ارگونومی؛ کارکرد و کیفیت؛ دستگاه هایی عرضه کرده که بدون شک در مدتی نه چندان دور تحول عظیمی در این زمینه ایجاد خواهد کرد.

هزینه ی متعادل شده و بدون واسطه همراه با ماشینی قدرتمند و کارآمد؛ همانند سال هایی که تاکنون در این صنعت سپری کردیم ما را سرفراز تر و اعضای خانواده روتک را در بین سایرین ممتاز کرده و خواهد کرد و با توکل بر خدای متعال و تکیه بر دانش و پشتکار مهندسین جوان مجموعه، این تحول عظیم را در این عصر با شما سهیم خواهیم بود.

قدرت بی همتای روتک را با یک تماس تلفنی دربرآورد قیمت و دریافت اطلاعات تخصصی لیزر و برق، تجربه کنید.

روتک نه تنها به عنوان عرضه کننده بلکه به عنوان مشاور شما، دراین زمینه شما را در خریدی با صرف هزینه ای فوق العاده پایین تر و بهره وری بالاتر و در پرداخت سود تجاری کمتر به عرضه کنندگان در خدمت شما خواهد بود؛ با اطلاعات بالاتر هیچ گاه در هیچ خریدی ضرر نخواهید کرد.