نازل هد لیزر فایبر

Fiber laser head nozzle

ویژگی‌ها:

انتقال حرارت: امکان انتقال حرارت بالا
رسانایی: رسانایی الکتریکی مطلوب
میزان سختی مقاومت: سختی بالا و مقاوم در برابر خوردگی
نوع نازل فایبر: تک دوبل

نازل قطعه‌ی برنجی است که بر روی هد لیزر فایبر نصب می‌شود و فاصله‌ی مناسب آن را با متریال مشخص می‌کند؛ در واقع محل قرارگیری آن در آخرین نقطه‌ای است که پرتو از هد خارج می‌شود.

مناسب برای دستگاه‌های:

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

وظیفه نازل‌ها تجمیع هوا و یا گاز در خروجی هد و روی متریال می‌باشد؛ از طرفی از انتقال دما به بخش‌های مختلف هد و ورود دوده به محافظ جلوگیری می‌کند.نازل‌ها به دو نوع single و double تقسیم می‌شوند که با توجه به ضخامت‌ و نوع جنس متریال برای برش انتخاب می‌شوند.

نازل single

برای برش ورق‌های آلومینیومی و فلزات رنگی، از نازل single با جریان گاز نیتروزن به شکل متمرکز یا فشار هوا استفاده می‌شود؛ در این صورت پارامترهای فشار گاز و سرعت برش افزایش خواهد یافت.در نازل single با افزایش ضخامت متریال مورد استفاده، فشار گاز نیز افزایش می‌یابد.استفاده از نازل‌های single به شما بهترین برش ورق‌های فلزات رنگی با فشار متمرکز را می‌دهد.

نازل double

برای برش ورق‌های آهنی با ضخامت زیاد، از نازل double با جریان گاز اکسیژن به شکل چرخشی (رفت و برگشت) استفاده می‌شود.برای ایجاد سطح صاف در برش آهن، از جریان گاز کمی استفاده می‌کنیم؛ در واقع در این نازل بر خلاف نازل single، هر چه ضخامت متریال بیشتر شود، جریان گاز کاهش می‌یابد.نازل لیزرهای فایبر، سایزهای مختلفی از جمله 1، 1.2، 5/1، 2 ،3، 4 و … دارند؛ برای برش متریال ضخیم، بایستی از نازل‌هایی با سایز بزرگ استفاده شود. در این صورت هر چه سایز نازل بزرگتر باشد، حجم گاز بیشتری را می‌تواند خارج کند.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش روتک 48000090-021 در تماس باشید. 

ویژگی‌های نازل هد لیزر فایبر

  • به‌کارگیری متریال برنجی با کیفیت برای دوام و پایداری نازل‌ها
  • امکان انتقال حرارت بالا
  • دارای سختی زیاد
  • دقت و سرعت برش بالا، بدون پلیسه و تلفات کم

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha