پرسش و پاسخ فنی

جهت دسترسی سریع‌تر می‌توانید موضوع سوال خود را در کادر زیر جستجو کنید

تمام پرسش ها و سوالات شما عزیزان در این صفحه به صورت کامل قرار داده شده است. 

در نظر داشته باشید که شما میتوانید با استفاده از فرم پایین صفحه اقدام به ارسال سوالات مورد نظر خود به مجموعه روتک نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت به این سوالات پاسخ خواهند داد.

سلام. اول یک بار قبل از اینکه هد به میکروسوئیچ برسه خودتون شاخک میکروسوئیچ را فشار بدین ببینین کار میکنه یا نه؟ چون ممکنه است هد بد بسته شده باشه قبل از اینکه به میکروسوئیچ برسه به بدنه بخوره. اگر مشکل حل نشد. میتونه خرابی مین برد باشه.
سلام. مشکل شما ممکن است از ورژن نرم افزار باشد باید ورژن مناسب مین برد دستگاه رو نصب کنید و یا ممکن است نیاز به اپدیت مین برد باشد.
سلام. این دستگاه در حیطه كاری شركت روتك نیست و اطلاعاتی در مورد این دستگاه در دسترس نیست.
سلام. استفاده از فاز متر برای های ولتاژ خطرناک می باشد. دلیل نزدن اشعه تیوب لیزر، یا پاور های ولتاژ یا چیلر می تواند باشد.
سلام دوست عزیز سوال شما واضح و کامل نیست. لطفا بیان کنید باطری چه وسیله و یا قطعه ای مدنظر شما است؟
سلام موتور، درایور و تنظیمات نرم افزاری درباره  این مورد تاثیر گذار می باشد.
سلام. معمولا محور z در هنگام ریست کردن دستگاه لیزر حرکت نمی کند. مشکل شما ممکن است به دلیل اتصالات لیمیت سوئیچ ها و خرابی در لیمیت سوئیچ ها باشد. قطب های مثبت منفی سوئیچ ها باید در نرم افزار چک شود.
سلام وقت بخیر اتصال چیلر به پاور تیوب لیزر، سیم‌های برق تیوب و جهت تیوب را بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.
سلام. ابتدا از روشن بودن پاور های ولتاژ دستگاه مطمئن بشید. برای این کار ببینید فن دستگاه روشن هست یا خیر. اگر پاور روشن بود این احتمال هست که مشکل از پاور یا خود تیوب باشه.
سلام آینه لیزر سر هد به درستی تنظیم نشده و اشعه به جداره فلزی برخورد می کند. ممکن است دو نقطه فوکوس داشته باشین که یکیش به جداره می خورد.
سلام. معمولا در بیشتر مواقع دوده ای که روی سطح ایجاد می شود به چندین عامل بستگی دارد:
  1. باد در سر نازل ضعیف باشد.
  2. عدم فاصله مناسب از سر نازل تا سطح کار (رعایت نکردن فاصله کانونی)
  3. جابجا انداختن عدسی در لوله هد لیزر
  4. خرابی آینه های لیزر
  5. خرابی لنز دستگاه لیزر
  6. عدم تنظیم اینه مناسب
و در اخر می تواند به دلیل تیوب لیزر باشد که کم رویت شده است.
سلام وقت بخیر احتمالا نرم افزار رو پاک کردید و دوباره نصب کردید و از آنجایی که لیترو خیلی قدیمی است تنظیمات روی مین برد ذخیره نمی‌شود و باید هر سری آپلود و با نرم افزار سینک شود؛ شما تنظیمات پالس مین برد به درایو رو از دست دادید و دستگاه باید مجدد کالیبره گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.
سلام وقت بخیر از قسمت setting دو گزینه برای میرور شدن و نقطه حرکتی دستگاه وجود دارد که باید ببینید کدام تنظیم صحیح نیست این تنظیمات بر اساس تنظیمات vendro و HOme دستگاه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.
سلام وقت بخیر این مشکل می تواند هم نرم افزاری و هم سخت افزاری باشد که در بیشتر مواقع مربوط به مکانیک دستگاه می باشد. همچنین ممکنه کثیفی یا خرابی ریل و واگن باشه. احتمال داره لنز رو هم شل بسته باشید. صفحات مرتبط :ریل دستگاه لیزر واگن دستگاه لیزرلنز لیزر
سلام سوال شما بسیار کلی است. سنسور های متعددی وجود دارد، منظور شما چه سنسوری می باشد؟ سنسور چیلر؟ سنسور محور x؟ سنسور محور y؟ سنسور فوکوس؟ سنسور میز؟ سنسور هد لیزر؟ سنسور درب دستگاه؟  و همچنین نوع دستگاه لیزر خود را بیان کنید.

میتوانید سوال خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید