تیوب لیزر یانگلی

Yongli Tube laser

ویژگی‌ها:

یانگلی (Yongli) از برندهای معروف تیوب لیزر است که محصولاتش در رقابت با برندهای Reci و EFR قرار دارند.

مناسب برای دستگاه‌های:

  • تمامی دستگاه‌ها

تیوب لیزر Yongli Q1

تیوب لیزر مدل Q1 دارای طول 125 سانتیمتر و قطر 80 میلی‌متر است. جنس آینه‌ها از نوع آب خنک و لوله‌های مورد (خنک کننده) از جنس فلز برنج است. میانگین توان این تیوب 80 وات و پیک توان بین 90 تا 100 وات است. در مقایسه با مدل‌های EFR1250 و W2 از شرکت رسی قابل تعویض هستند ولی به نسبت عمر کوتاه‌تری دارند، این تیوب برای دستگاه‌های 6090 مناسب بوده و در دستگاه‌های با سایز بزرگ‌تر برای مصرف‌کنندگانی که نیاز به توان بالا ندارند قابل بهره‌برداری است.

تیوب لیزر Yongli Q3

این تیوب لیزر برای حکاکی و برش طراحی شده است از نظر ابعادی دارای قطر 50 میلی‌متر و طول 145 سانتی‌متر است. توان میانگین آن حدود 100 وات و بیشینه توان آن 120 وات است.

این مدل پر فروش‌ترین مدل در سری Q است و با مدل W4 شرکت رسی و 1450 شرکت EFR قابل تعویض است. جریان ورودی آن بین 25 تا 30 میلی‌آمپر بوده و با پاورهای نرمال 100 وات نظیر DY13 قابل استفاده است.

تیوب لیزر Yongli Q5

تیوب لیزر Q5 دارای طول 165 سانتی‌متر با قطر 8 سانتی‌متر است. این تیوب همانند سایر مدل‌های سری Q دارای آینه‌های آب خنک و سیستم گردش آب فلزی در ابتدا و انتها بوده که مشخصه سری Q است. توان میانگین این تیوب لیزر 130 وات و پیک توان بین 140 تا 150 وات است. این مدل قابل تعویض با مدل 1650 از EFR و مدل W6 از رسی است. به طور میانگین این تیوب برای افزایش سرعت یا برش‌های قطورتر مورد استفاده قرار می‌گیرد سایز این مدل برای قرارگیری در برخی دستگاه‌های 1390 یا 1318 مناسب است.

آموزش‌های مرتبط با تیوب لیزر یانگلی

تیوب دستگاه لیزر یانگلی یکی از انواع تیوب تولید شده در کشور چین است که این کارخانه جز تولید‌کننده‌های رده متوسط بازار محسوب می‌شود. یانگلی تیوب‌هایی را با مدل و طراحی مختلف به بازار عرضه می‌کند که هر کدام رنج قیمتی خاصی را در بر می‌گیرد.

قدیمی‌ترین سری تیوب تولید شده توسط این کارخانه سری متعارف آن (Conventional) است که از لحاظ قیمتی جز تیوب‌های رده پایین قیمتی این کارخانه محسوب می‌شود که قطر کم‌تری را نسبت به سایر مدل‌ها دارا است و از لحاظ ارزش قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارد و در سال های گذشته بروی دستگاه های قدیمی مشاهده می شد.

سری متعارف تیوب‌های یانگلی بازه توانی 40 الی 100 وات را در بر می‌گیرد. سری بعدی تیوب‌های یانگلی سری R است که همانند تیوب‌های قدیمی آینه‌های سر و ته تیوب در این مدل به وسیله گردش آب خنک می‌شود و همان جریان آب ورودی به داخل تیوب از دو سر تیوب نیز عبور می‌کند و باعث خنک شدن آینه‌ها می‌گردد.

سری R تیوب های یانگلی در بازه توانی 60 الی 140 وات تولید می‌گردد. سری بعدی تیوب‌های لیزر یانگلی سری AS است که در تولید این تیوب از تکنولوژی روز استفاده شده است و جزو جدید‌ترین تیوب‌های تولید شده این برند است.

در این نوع تیوب، کاتالیست و جنس آینه‌ها نسبت به سری‌های قبلی تغییر یافته است و کیفیت پرتو و طول عمر مناسب‌تری با وجود این تغییرات به گفته تولید کننده حاصل شده است.

این سری از تیوب های یانگلی در بازه‌ای از 30 الی 150 وات تولید می‌شود. به طور کلی تیوب‌های تولید شده توسط کارخانه یانگلی جز تیوب‌های سری متوسط بازار دسته‌بندی می‌شود و فروش کم‌تری نسبت به تیوب‌های تولید شده توسط کارخانه‌های مطرح‌تر دارد.

خرید تیوب لیزر و قیمت تیوب لیزر یانگلی

برای اطلاع از قیمت، می‌توانید با کارشناسان فروش روتک تماس بگیرید: 0214800090

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha