تیوب لیزر رسی W6

Reci Laser Tube W6

ویژگی‌ها:

توان خروجی بالا و پایدار: دارد
مناسب برای کارهای طولانی: بله
کارکرد: برش فلزات

طراحی این مدل به منظور بهره برداری در برش‌های ضخیم به خصوص آکریلیک و استفاده طولانی مدت ساخته شده است، بر اساس حجم گاز و طول تیوب دستگاه لیزر ولتاژی حدود ۲۸ کیلو ولت در جریان ۳۰ میلی‌آمپر مورد نیاز است. کار کردن با جریان کمتر از ۴ میلی‌آمپر توان لازم برای بهره برداری با فرکانس بالا برای حکاکی فراهم می‌کند.

برند:

RECI

مناسب برای دستگاه‌های:

گارانتی:

1 ماه

این مدل تیوب لیزر نیز هم زمان با سایر مدل‌های سری W از نوامبر ۲۰۱۲ طی یک طراحی آسیایی و توسط کارخانه رسی ساخته شده، طراحی این مدل به منظور بهره برداری در برش‌های ضخیم به خصوص آکریلیک و استفاده طولانی مدت ساخته شده است، بر اساس حجم گاز و طول تیوب دستگاه لیزر ولتاژی حدود ۲۸ کیلو ولت در جریان ۳۰ میلی‌آمپر مورد نیاز است.

عمر تیوب دستگاه حکاکی لیزری در استفاده از آن جریانی حدود ۲۸ میلی‌آمپر تقریبا ۱۰٫۰۰۰ ساعت خواهد بود، جریان اسمی این تیوب لیزر بین ۳۰ تا ۳۲ میلی‌آمپر است ،در صورت استفاده بیش از حد یا جریان بالاتر رنگ قسمت منفی به ارغوانی تبدیل خواهد شد.

میزان آب لازم برای خنک کنندگی این مدل همانند مدل‌های مشابه برابر ۳ تا ۵ لیتر در دقیقه با دمای ۱۰ تا ۴۰ درجه است. دمای کاری تیوب لیزر از ۲ – ۴۰ درجه و میزان رطوبت ۱۰ تا ۶۰ درصد است. کار کردن با جریان کمتر از ۴ میلی‌آمپر توان لازم برای بهره برداری با فرکانس بالا برای حکاکی فراهم می‌کند.

محصولات مرتبط

6 comments on “تیوب لیزر رسی W6”

طول عمر این تیوب لیزر چقدر است؟

هر کارخانه سازنده تیوب جهت تیوب لیزر طول عمر را برحسب ساعت مشخص می کند برای مثال طول عمر تیوب لیزر رسی (Reci) که از طرف خود کارخانه سازنده اعلام می شود ۰۰۰/۱۰ ساعت است. که با مراجعه به سایت هر کارخانه جداول مربوط به عمر تیوب لیزر را می توان مشاهده کرد.

فرید مقدس

با سلام. قطر باریکه لیزر خروجی این تیوب چقدره؟ آیا تیوب توان بالاتر (مثلا 300 وات) واسه فلزات رو موجود میکنین؟

ادمین سایت

سلام وقتتون بخیر
تقریبا زیر 1.0 میلی متر ، متاسفانه فعلا تیوب 300 وات خیر

مشکانی

آیا تیوب w4عملکزد بهتری در برش غیر فلزات داره یا w6؟ متشکر

ادمین سایت

سلام وقت بخیر
این دو مولد لیزر، از لحاظ توان و از طول خود مولد لیزر، متفاون هستند.
سری w4: توان خروجی لیزر میانگین ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات
سری w6: توان خروجی لیزر میانگین ۱۳۰ تا ۱۵۰ وات

ارسال دیدگاه

captcha