زنجیر محور Y و X

Chain Driven

ویژگی‌ها:

اندازه سطح مقطع: 30*15 میلی‌متر
کارکرد: محافظ پلاستیکی و منقطع جهت حفاظت ادوات الکتریکی
قابلیت انعطاف بالا و محافظت از خرابی تجهیزات: دارد

سیستم حرکتی هدلیزر در محور X و Y توسط فرمان به این زنجیر کنترل می‌شود. به این صورت که دستور از روی طرح لیزر خوانده شده و هد روی صفحه کار هدایت می‌شود تا طرح مورد نظر حکاکی یا برش داده شود.

مناسب برای دستگاه‌های:

  • دستگاه لیزر130*90

  • دستگاه لیزر 60*90

  • دستگاه لیزر 130*180

  • دستگاه لیزر فلز بر13*25

در صفحه کار دستگاه لیزر قطعه یدکی که وظیفه مهمی دارد ولی در دید اپراتور نیست زنجیر محور X و Y است. سیستم حرکتی هدلیزر در محور X و Y توسط فرمان به این زنجیر کنترل می‌شود. به این صورت که دستور از روی طرح لیزر خوانده شده و هد روی صفحه کار هدایت می‌شود تا طرح مورد نظر حکاکی یا برش داده شود.

زنجیر محور Y

زنجیر محور y دستگاه لیزر محافظ پلاستیکی و منقطع برای حفاظت از کابل دمای برق موتور، میکروسوئیچ های محور و سایر ادوات الکتریکی می باشد که نیازمند ارتباط با پردازشگر مرکزی هستند.

زنجیر محور X

زنجیر محور x دستگاه لیزر محافظ پلاستیکی و منعطف برای حفاظت شلنگ هوا و سیم های مربوط به سنسور فوکوس یا لیزر پوینتر (نشانگر) است که با حرکت هد محور X حرکت می کند.

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش محصولات روتک می‌توانید از طریق سایت، تماس با تیم فروش و واتس‌اپ اقدام نمایید.

نصب و راه‌اندازی

بعد از خرید دستگاه برش لیزر از شرکت روتک، هماهنگی‌های لازم جهت آموزش و نصب دستگاه انجام می‌شود. در زمان تعیین شده، مسول راه‌اندازی دستگاه از واحد سرویس در محل شما حاضر می‌شود، نصب دستگاه را انجام داده و آموزش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز برای کار با دستگاه را به شما ارائه می‌دهد.

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha