تیوب لیزر رسی W2

Reci Laser Tube W2

ویژگی‌ها:

کاربرد: حکاکی
عمر طولانی: دارد
توان خروجی ثابت و بدون تغییر: دارد

این تیوب لیزر مطابق با استانداردهای جهانی و منحصرا در آسیا طراحی و ساخته می‌شود، تاریخ اولین طراحی وبسایت آن به نوامبر ۲۰۱۲ برمی‌گردد، با توجه به مقاومت داخلی و طول تیوب لیزر رسی حداقل ولتاژ راه اندازی ۱۹ کیلو ولتاژ و جریانی در حدود ۲۷میلی‌آمپر مورد نیاز است. حداکثر جریان ورودی ۲۹ میلی‌آمپر بوده و در صورت کارکرد با جریانی کمتر از ۲۵ میلی‌آمپر عمری در حدود ۸۰۰۰ ساعت خواهد داشت.

برند:

RECI

مناسب برای دستگاه‌های:

گارانتی:

1 ماه

این تیوب لیزر مطابق با استانداردهای جهانی و منحصرا در آسیا طراحی و ساخته می‌‌شود، تاریخ اولین طراحی آن به نوامبر ۲۰۱۲ برمی‌گردد، با توجه به مقاومت داخلی و طول تیوب لیزر رسی حداقل ولتاژ راه اندازی ۱۹ کیلو ولتاژ و جریانی در حدود ۲۷میلی‌آمپر مورد نیاز است. حداکثر جریان ورودی ۲۹ میلی‌آمپر بوده و در صورت کارکرد با جریانی کمتر از ۲۵ میلی‌آمپر عمری در حدود ۸۰۰۰ ساعت خواهد داشت.

استفاده از جریان بالاتر و فشار آوردن به تیوب دستگاه لیزر باعث رنگ برگشتگی قسمت کاتد خواهد شد که نشان دهنده کاهش شدید عمر تیوب دستگاه حکاکی لیزر است. دمای کاری این تیوب از ۲ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد است و دمای آب در حال گردش می‌بایست بین ۱۰ تا ۴۰ درجه باشد رطوبت محیط نیز برای کارکرد ایده‌آل باید بین ۱۰ تا ۶۰ درصد قرار داشته باشد. برای استفاده جهت مارکینگ یا حکاکی با تعیین جریان تیوب در حدود ۴ میلی‌آمپر می‌توان از فرکانس‌های بالا جهت افزایش سرعت و دقت استفاده کرد، که کاربرد بسیار موثری خوهد داشت.

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha