تیوب لیزر رسی T6

Reci Laser Tube T6

ویژگی‌ها:

کیفیت اشعۀ لیزر: بیشتر از 95% (در حالت TEM00)
نوع لنز: پوشیده‌شده از مواد رادیواکتیو پیشرفته
کاتالیزور: دارد

یکی دیگر از آپدیت‌های تیوب لیزر شرکت رسی، تیوب لیزر T6 است که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است. تیوب لیزر در شرکت‌های مختلفی ساخته می‌شود ولی یکی از بهترین برندهای آن، تیوب لیزر رسی است که یکی از بهترین‌ها در نوع خود در بازار است. هم اکنون نسل جدید این تیوب‌ها به بازار عرضه شده است و دارندگان دستگاه برش لیزری می‌توانند برای خرید آن اقدام نمایند.  

برند:

RECI

مناسب برای دستگاه‌های:

گارانتی:

3 ماه

یکی دیگر از آپدیت‌های تیوب لیزر شرکت رسی، تیوب لیزر T6 است که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

مشخصات تیوب لیزر رسی T6

  • کیفیت اشعۀ لیزر بیشتر از 95% (در حالت TEM00)
  • افزایش توان لیزر در اثر تشدید پرتوهای خروجی
  • لنزهای پوشیده‌شده از مواد رادیواکتیو پیشرفته
  • اتصال مستحکم دو سر فلزی و محفظۀ شیشه‌ای تیوب
  • مجهز به کاتالیزور

آموزش های مرتبط با تیوب لیزر 180 وات

تیوب لیزر در شرکت‌های مختلفی ساخته می‌شود ولی یکی از بهترین برندهای آن، تیوب لیزر رسی است که یکی از بهترین‌ها در نوع خود در بازار است. هم اکنون نسل جدید این تیوب‌ها به بازار عرضه شده است و دارندگان دستگاه برش لیزری می‌توانند برای خرید آن اقدام نمایند. تیوب لیزر رسی محصول شرکت Reci، یکی از بهترین برندهای بازار محسوب می‌شود. شرکت روتک مفتخر است انواع تیوب لیزر های شرکت رسی را به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه کند. برای خرید تیوب لیزر رسی می‌توانید با شماره 48000090 تماس بگیرید. در ادامه برای شما انواع تیوب های دستگاه لیزر را معرفی کرده‌ایم و مشخصات آن‌ها را به صورت تخصصی قرار داده‌ایم. به طور جد می‌توان رسی را به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده تیوب‌های شیشه‌ای نام برد. رسی کارخانه‌ای متمایز نسبت به سایر رقبا از لحاظ کیفیت ساخت و خدمات است که توانسته قسمت اعظم بازار را در دست بگیرد و اعتماد نسبی مشتریان را جلب کند.

محصولات مرتبط

2 comments on “تیوب لیزر رسی T6”

طول عمر تیوب لیزر به چه عواملی بستگی دارد؟

طول عمر تیوب لیزر به عواملی متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به نوع کارخانه تولید تیوب لیزر و استانداردهای تولید، شرایط تست تیوب لیزر از جمله تنظیم بودن لنز و آینه ابتدا و انتهای تیوب در فرآیند تولید، نحوه ارسال و حمل و نقل تیوب و شرایط نگهداری تیوب در انبار اشاره کرد. که این عوامل موجب طول عمر متفاوت در تیوب های لیزر می شود.

ارسال دیدگاه

captcha