محافظ هد لیزر فایبر

Fiber laser head protector

ویژگی‌ها:

مقاومت: مقاوم در برابر درجه حرارت زیاد
قابلیت: توانایی بالا در انتقال پرتو
انعکاس و طول عمر: انعکاس بسیار کم و طول عمر بالا

لنزها یکی از قطعات مهم و گران قیمت در دستگاه لیزر هستند؛ که طراحی آن‌ها هزینه‌ی زیادی دربر دارد.این لنزها در برابر گرد و غبار حساس هستند؛ بنابراین برای محافظت و جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل آن‌ها، قطعه‌ای به نام protective یا محافظ طراحی شده‌است.

مناسب برای دستگاه‌های:

وظیفه اصلی این قطعه یدکی، محافظت از لنزهای اصلی (collimating و focusing) در مقابل پلیسه‌ها، گرد و غباراست. باتوجه به این ویژگی، این قطعه بیشتر از لنزها در معرض خرابی قرار می‌گیرند؛ و اگر در مدت زمان طولانی استفاده شوند، بدون آن‌که به لنز دستگاه لیزر لطمه‌ای وارد شود به‌آسانی قابل تعویض هستند.

محافظ لنز لیزر co2

محافظ لنز لیزر CO2 از تکتونولوژی (KCl) یا (Znse) ساخته شده است.محافظ لنز KCl یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای افزایش عمر مفید لنزهای znse در سیستم‌های لیزر CO2 است که برای برش، جوشکاری یا حکاکی بسیار دقیق طراحی شده‌اند.محافظ لنز Znse نیز از قطعاتی با سختی زیاد، مقاوم و بادوام ساخته‌ شده‌است؛ این محافظ شامل یک پوشش (آب‌کاری) ضد انعکاسی است که از تلفات انتقال پرتو بیش از 98.5٪ و بازتابی کمتر از 0.25٪ جلوگیری می‌کند.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش روتک 48000090-021 در تماس باشید.  

ویژگی‌های محافظ هد لیزر فایبر

  • مجهز به روکش آبکاری شده با قالب سخت و چسبندگی بالا
  • آستانه مقاومت بالا در برابر لیزرهایی با توان زیاد

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha