کابل اتصال مین برد به پانل Leetro

connector cable

ویژگی‌ها:

1: دارای سوکت پیچی جهت محکم بودن
2: سوکت پلاستیکی جهت عبور از داکت برق
3: منعطف و عمر طولانی

این کابل به جهت ارتباط مین برد لترو لیزر به پنل لترو دستگاه لیزر استفاده می شود. کابل اتصال حافظه جانبی به مین‌برد، این کابل از یک طرف دارای سوکت نری USB نوع 2 جهت اتصال به مین‌برد پورت Udisk و از طرف دیگر دارای مادگی USB نوع دوم متصل شونده به بدنه دستگاه برش و حکاکی لیزری جهت اتصال حافظه است.

مناسب برای دستگاه‌های:

  • دستگاه لیزر 130*90

  • دستگاه لیزر 130*180

  • دستگاه لیزر 60*90

این کابل به جهت ارتباط مین برد لترو لیزر به پنل لترو دستگاه لیزر استفاده می شود.

کابل اتصال مین برد کامپیوتر مستقیم

این کابل دستگاه لیزر از یک طرف دارای اتصال USB نوع 1 جهت اتصال به پورت ارتباطی مین‌برد دستگاه برش لیزر است و از طرف دیگر دارای اتصال نری USB نوع 2 جهت اتصال به پورت USB کامپیوتر است.

کابل اتصال مین برد کامپیوتر دو سر نری

این کابل دارای دو اتصال نری USB مدل 2 جهت اتصال به پورت USB کامپیوتر و اتصال به USB مادگی کابل اتصال روی بدنه دستگاه برش و حکاکی لیزری است.

کابل اتصال مین برد کامپیوتر مادگی

این کابل از یک طرف دارای پورت USB مدل 1 جهت اتصال به مین برد بوده و از طرف دیگر دارای اتصال مادگی USB نوع 2 همراه با امکان نصب به بدنه دستگاه حکاکی است.مشاهده تمام قطعات یدکی قابل عرضه در روت: قطعات یدکی دستگاه لیزر

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش محصولات روتک می‌توانید از طریق سایت، تماس با تیم فروش و واتس‌اپ اقدام نمایید.

نصب و راه‌اندازی

بعد از خرید دستگاه از شرکت روتک، هماهنگی‌های لازم جهت آموزش و نصب دستگاه انجام می‌شود. در زمان تعیین شده، مسول راه‌اندازی دستگاه از واحد سرویس در محل شما حاضر می‌شود، نصب دستگاه را انجام داده و آموزش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز برای کار با دستگاه را به شما ارائه می‌دهد.

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

captcha