Skip to content

نحوه ساخت جعبه توزیع (برق) با برش لیزری

کاربرد دستگاه‌های لیزر

کارکرد جعبه توزیع قطع و وصل کردن منبع تغذیه، کنترل موثر هر خط برق و دستیابی به استفاده بی‌خطر از انرژی است. جعبه توزیع از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این ماده دارای مزایای ضد خوردگی، ضد زنگ‌زدگی، مقاومت و دوام است و آسیب دیدن آن آسان نیست. حال چطور جعبه توزیع بسازیم … در این مقاله سعی داریم استفاده از برش لیزر فایبر در صنعت کابینت توزیع را به شما نشان دهیم.

استفاده از برش لیزر فایبر

دستگاه برش لیزر فیبر مخصوصاً برای برش ورق و سوراخ‌کاری ورق فلز، با سرعت برش سریع و کیفیت خوب مناسب است. در هنگام پردازش هیچ تغییر شکل وجود ندارد و پردازش جعبه توزیع می‌تواند به سرعت و با دقت کامل شود. در مقایسه با روش‌های معمول پردازش، فرآیند برش لیزری دارای انعطاف‌پذیری و انعطاف‌پذیری عالی است، می‌تواند فضای بیشتری برای طراحی و ساخت جعبه‌های توزیع فراهم کند و می‌تواند با توجه به نقاشی‌های طراحی خاص سفارشی شود.
این دستگاه عمدتا برای برش لیزری و پردازش توخالی فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، فولاد کربن، آلیاژ تیتانیوم، ورق گالوانیزه، ورق گالوانیزه، برنج، مس و سایر مواد فلزی استفاده می‌شود.
استفاده از برش لیزر فایبر

دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه برش لیزری فایبر مزیت‌هایی در برش دارد که چندتا از این مزیت‌ها را در ادامه ذکر می‌کنیم:

  1. نیازی به ساخت قالب برای طرح‌های مختلف نیست و در بسیاری از هزینه‌های تولید صرفه‌جویی می‌شود.
  2. پردازش انعطاف پذیری دارد. بخش گرافیکی دستگاه محدود نیست و هم‌زمان می‌شود هم متریال را برش داد هم آن را شکل داد. نرم افزار برش حرفه‌ای همچنین می‌تواند حروف‌چینی و لانه‌سازی خودکار را انجام دهد، که میزان استفاده از مواد را بهبود می‌بخشد.
  3. پردازش لیزر دارای سرعت برش سریع، دقت بالا، لبه‌های برش صاف، بدون سوراخ، که باعث کاهش میزان نقص محصولات و کوتاه شدن چرخه تولید محصول می‌شود.
  4. خط تولید تخت و پوسته کامل، خودکفایی، تحویل سریع‌تر.
  5. برش لیزر فایبر می‌تواند هزینه‌های نیروی کار را کاهش دهد، کیفیت محصول را بهبود بخشد، بهره‌وری تولید را افزایش دهد و سود را برای شرکت‌ها به حداکثر برساند.

برخی از مشتریان در صنعت جعبه توزیع برق فعالیت دارند. آن چه می‌خواهید در مورد برش لیزری حوزه‌ی کاری خودتان بدانید را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم مناسب‌ترین دستگاه و راه‌حل‌های پشتیبانی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید به سرعت به بهترینی که می‌خواهید دست پیدا کنید. اگر می‌خواهید در مورد نحوه ساخت جعبه توزیع با دستگاه برش لیزر فایبر بیشتر بدانید با همکاران ما و کارشناسان شرکت روتک تماس بگیرید.
Power distribution box 2