راه‌اندازی کسب‌و‌کار با دستگاه لیزر

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

14روش برای کس و کار با 50 میلیون تومان

این مقاله را به صورت صوتی گوش دهید!

بهترین سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان در سال 1400، شاید زمانی که این جمله را بشنوید تعداد خیلی کمی از کسب‌وکارها را تصور کنید اما در این مقاله با مشاغلی که نیاز به سرمایه زیادی ندارند آشنا می‌شوید.

هر انسانی برای تامیین نیازهای اولیه خود به یک شغل و یک منبع درآمد نیاز دارد.

بسیاری از افراد به کارآفرینی و داشتن کسب‌وکار مختص به خود علاقه دارند اما در ابتدا پولی برای سرمایه‌گذاری یا ایده‌ی متفاوت که به آن‌ها جسارت ریسک کردن بدهد، ندارند.

برای این افراد، شروع یک کسب و کار کوچک می‌تواند ریسک کمتری به دنبال داشته و درصد موفقیت بیشتری ایجاد کند.

شاید حداقل یک بار به این سوال فکر کرده‌اید که با ۵۰ میلیون چیکار میشه کرد سال 1400؟ یا با ۵۰ میلیون چه کاری میشه راه انداخت؟ در این مقاله به دنبال جوابی برای این سوال‌‌ها هستیم. 

 

با توجه به افزایش نرخ ارز، جهت بررسی قیمت دستگاه ها با تیم فروش شرکت روتک تماس حاصل نمایید : 02148000090

با ۶۰ میلیون چیکار کنم در سال 1400؟ برای پاسخگویی به این سوال روی لینک زیر کلیک کنید:

دستگاه برش لیزر خانگی

دردسرهای مدیریتی، حقوق کارمندان و تمام هزینه‌های کسب و کارهای بزرگ از دلایل قانع کننده‌ای است که راه اندازی یک کسب و کار کوچک آسان‌تر باشد.

در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که با چندین ایده‌ی متفاوت و سرمایه‌گذاری کم، چه کارهایی را می‌توانید برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون انجام دهید.

بهترین سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان در سال 1401

 

ساخت تابلوهای چوبی با دستگاه برش و حکاکی لیزر

تابلوهای چوبی

چوب از سال‌های گذشته تا به‌ امروز به عنوان متریالی پرطرفدار جهت خلق علایم و تابلوهای مختلف به‌کار رفته است.

تنوع زیاد در چوب‌ها از نظر جنس و رنگ باعث شده محصولات چوبی زیادی تولید و استفاده شود؛ اما علاوه بر تابلوهای چوبی زینتی در منزل، کاربدهای دیگری برای تابلوها وجود دارد.

به‌عنوان مثال تابلوهای چوبی می‌توانند معرف کار بسیاری از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و… باشند و قبل از ورود مردم، درمورد آنچه که در آنجا عرضه می‌شود تصوری در ذهنشان ایجاد ‌کنند.

کاربرد دیگر این تابلوها برای برند‌سازی و نمایش لوگوی یک کسب‌وکار است که به راحتی با حکاکی آن بر روی رنگ‌های مختلف چوب می‌توان به تبلیغ و ماندگاری یک برند کمک کند.

از دستگاه برش لیزری چوب خانگی می توانید برای برش و حکاکی تابلوهای چوبی استفاده کنید.

اسباب‌بازی‌های چوبی با دستگاه لیزر

انواع اسباب بازی چوبی

کار پردرامد با 50میلیون 

اسباب بازی‌های چوبی علاوه بر القای حس طبیعت فاقد هرگونه مواد شیمایی و یا مواد مضر هستند و بافت آن‌ها فاقد تیزی و برندگی است؛ به همیت دلیل بسیاری از والدین متقاضیان همیشگی این وسایل هستند و یک فروشگاه وسایل چوبی می‌تواند یک گزینه مناسب برای شروع کسب‌وکار باشد.

 

حکاکی چهره روی چوب‌

یکی از هدایای پرطرفدار در چند سال اخیر ثبت چهره افراد بر روی متریال‌های مانند چوب، پلکسی، سنگ، کاغذ و… است اما نکته‌ای که وجود دارد چگونگی انجام این خلاقیت بدون گذراندن آموزش‌های هنری است؛ با وجود دستگاه‌های لیزر می‌توان چهره‌ و عکس‌های افراد را بر روی انواع متریال غیرفلز حکاکی کرد که به عنوان هدیه ماندگار و متفاوت گزینه‌ی مناسبی است.

 

برش و حکاکی کاغذ

از برش و حکاکی کاغذ با استفاده از دستگاه برش لیزری می‌توان برای راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون استفاده کرد.

کاغذ جزو متریالی است که در زمینه‌های مختلف کاربردهای زیادی دارد چه چیزی بهتر از اینکه دستگاهی قابلیت برش و حکاکی بر روی آن را داشته باشد؟! درنتیجه برای شروع یک کسب‌وکار متفاوت استفاده از کاربردهای کاغذ هم می‌تواند جزو گزینه‌‌های مناسب باشد.

ماکت‌های چوبی با دستگاه لیزر

ماکت‌های دانشگاهی

دانشجویان برخی از رشته‌ها در طول تحصیل با ساخت مدل‌های مختلفی از ماکت سروکار دارند؛ مثلا ماکت‌سازی بخش مهمی از رشته‌های معماری و شاخه‌های مربوط به آن است و دانشجویان این رشته از متقاضیان همیشگی ماکت‌ها هستند.

برای ماکت‌سازی از متریا‌های مختلف مانند چوب و پلاستیک استفاده می‌شود که درست کردن آن‌ها درصورتی که توسط شخص انجام شود قطعا زمان زیادی می‌برد درصورتی که دستگاه‌های لیزر در حداقل زمان و کیفیت بالا بهترین روش برای تولید این محصولات هستند.

 

عروسک‌های پارچه‌ای

یکی از راه‌های راه اندازی کسب و کار خانگی با سرمایه کم تولید عروسک پارچه‌ای است.

در دنیای هنر در کنار علاقه و استعداد، خلاقیت نیز نقش مهمی دارد؛ یکی از کارهای هنری جذاب ساخت عروسک‌های پارچه‌ای است که گاهی با استفاده از ساده‌ترین طرح‌ها و کمی خلاقیت انواع خاص و متفاوتی از آن‌ها تولید می‌شود.

درحال حاضر علاوه بر کودکان حتی بزرگسالان هم جزو خریداران این عروسک‌ها هستند؛ همین امر باعث شده عروسک‌سازی به شغلی پرطرفدار تبدیل شود.

ویدئوی راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون را مشاهده کنید:

 

 
 

 

حکاکی اسامی 

اسم اولین نشانه‌ی مختص به هر شخص است که با ثبت آن حس خوبی در فرد ایجاد می‌شود.

پلاک‌های اسم جزو پر فروش‌ترین زیورالات به حساب می‌آیند که بیانگر علاقه مردم به این سبک از محصولات را نشان می‌دهد؛ نکته‌ای که وجود دارد محصولاتی با قیمت مناسب و متفاوتی هستند که در ذهن خیلی از مردم ناشناس اند در صورتی که می‌توان گفت اکثر افراد از داشتن یک جاکلیدی، کیف پول، لیوان و… با اسم خود خوشحال می‌شوند.

اگر یک کارت عروسی یا یک آلبوم عکس را درنظر بگیرید نام‌های عروس و داماد بخش اصلی آن هستند؛ با داشتن یک دستگاه لیزر می‌توان اسامی را به طور خاص‌تر بر روی هرآنچه که در نظر شما مناسب ثبت اسم است، حکاکی کرد.

افرادی که حیوان‌ خانگی دارند همیشه با ترس گم شدن آن‌ها روبه‌رو هستند؛ یکی از راهکارهای این مسئله حکاکی مشخصات بر روی محصولی است که همیشه همراه آن‌ها باشد.

حکاکی هدایای تبلیغاتی

همان‌طور که به حکاکی اسم و کاربردهای آن اشاره کردیم، حکاکی لوگو، نوشته، طرح‌های خاص و… برای هدایا شرکت‌ها و برندها به عنوان یک روش تبلیغاتی ارزان قیمت مورد مناسبی است؛ درواقع به ‌جای هزینه‌های تبلیغاتی سنگین می‌توان با روشی ساده برند خود را ثبت و ماندگار کرد.

برش الگوهای خیاطی

خیاطی به عنوان هنری پرکاربرد نیاز به حوصله، صبر و خلاقیت دارد؛ نیاز همیشگی انسان به لباس و محصولات پارچه‌ای، باعث پیشرفت هنر خیاطی شده است.

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکار یا حتی کارگاه‌های کوچک به موقع تحویل دادن سفارشات است؛ امروزه دستگاه‌های لیزر با قابلیت برش الگوهای خیاطی سرعت فرایند را بالا برده و به‌عنوان روشی به‌صرفه استفاده می‌شوند.

حکاکی بر روی انواع پارچه 

تنوع در پارچه‌ها، تولید محصولات متنوع را به‌همراه دارد؛ اما چه چیزی می‌تواند استفاده از پارچه را از محصولات تکراری متمایز کند؟!

دستگاه‌ لیزر با قابلیت حکاکی بر روی انواع مختلف پارچه‌ها این فرصت را ایجاد می‌کنند تا تفاوتی در خط تولید خود داشته باشید.

بسیار شگفت‌انگیز است که تصویر، نوشته، لوگو یا طرح مدنظر مشتریان را بر روی محصولاتی که از شما خرید می‌کنند حکاکی کنید؛ این کار علاوه بر جذب مشتریان باعث تبلیغ برند شما در بین مردم می‌شود.

ساخت مهر چوبی

یکی از روش‌های دیگر برای ایجاد طرح بر روی پارچه استفاده از مهر چوبی است؛ برای ساخت مهر ابتدا طرح مدنظر را آماده و طبق آن چوب را برش یا حکاکی می‌کنند.

استفاده از یک مهر برای هر نوع کسب‌وکاری باعث متمایز ساختن محصولات آن‌ها با رقبا می‌شود.

مهرهای چوبی درحال حاضر در صنعت پوشاک مخصوصا پوشاک سنتی و محلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت محصولات دکوراتیو

ساخت وسایل تزیینی

تاکنون به وسایل تزیینی در خانه‌ها دقت کرده‌اید؟! فرهنگ و سبک زندگی ایرانی‌ها از گذشته تا امروز بیانگر علاقه‌ی ما به تزیین قسمت‌های خانه است؛ باتوجه به شرایط اقتصادی خیلی از افراد امکان خرید وسایل زینتی گران قیمت را ندارند اما این دلیل بر استفاده نکردن از این خلاقیت نمی‌شود بلکه با تولید وسایل‌های تزیینی که متریان ارزان‌تری مانند نمد دارند، می‌توان شرایط خرید را برای تمام قشر جامعه فراهم کرد. 

باکس‌های جواهرات و لوازم دکوری

جعبه‌ها یکی از پرکاربدترین محصولات برای همه‌ی افراد هستند، چه نوع کوچک آن که قابل حمل باشد و چه اندازه‌های بزرگ که در موارد مختلفی استفاده می‌شود.

با حکاکی بر روی جعبه‌ها می‌توان ظاهری زیباتری در آن‌ها ایجاد کرد که جنبه زینتی نیز داشته باشد.

حکاکی روی اجسام مدور شیشه‌ای و آینه

یکی از هنرهای زیبا با قدمت زیاد، حکاکی بر روی اجسام شیشه‌ای و آینه‌ها است.

در گذشته حکاکی با دست یا مواد اسیدی انجام می‌گرفت اما پیشرفت تکنولوژی باعث آسان شدن روش‌های حکاکی شده و امروزه این هنر جنبه‌ی صنعتی و تولیدی به خود گرفته‌است.

کار در منزل با سرمایه 50 میلیون

برای ساخت تمام موارد این لیست، در دستگاه لیزر برش غیر فلزات 6040 استفاده میگردد

با استفاده از هنر حکاکی لیزری، می‌توان بر روی تمام شیشه‌ها و آینه‌ها از جمله لیوان‌ها، بطری‌ها، گلدان‌ها، ظروف دکوراتیو، پنجره‌ها و … طراحی‌های تبلیغاتی را انجام داد و لوگو شرکت‌های مختلف را ایجاد کرد.

دستگاه لیزر 60 در 40

 

حکاکی سنگ‌‌های زینتی

حکاکی سنگ به معنی کند‌ه‌کاری سطح آن و ایجاد نقش‌های متفاوت بر روی آن است.

به‌طور کلی سنگ‌ها علاوه بر جنبه‌ی کاربردی، جنبه‌ی زینتی هم دارند و بسیاری از مردم طرفدار استفاده از سنگ‌های زینتی در زیورآلات خود هستند.

درحال حاضر حکاکی روی سنگ به دلیل بازده اقتصادی بالا و امکان ایجاد کارآفرینی و اشتغال با سرعت زیادی در حال گسترش است؛ در نتیجه ورود به این بازار سودهی شما را در همان ابتدا تضمین می‌کند.

بیشتر بخوانید: با صد میلیون چه کاری میشه راه انداخت

با 150 میلیون چه کاری میشه راه انداخت

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون در ایران

موارد بالا چند نمونه از کاربردهای دستگاه لیزر است اما فراموش نکنید با کمی خلاقیت می‌توانید جهت تولید محصولات خاص که هم‌اکنون موجود نیستند، از تکنولوژی لیزری استفاده کنید.

نکته‌ای که باید مطرح شود، تنوع دستگاه‌های لیزر ازنظر اندازه‌ی آن‌ها است؛ به‌گونه‌ای که بسیاری از مشتریان در خانه و با محیط خیلی کوچک کسب‌وکار خود را شروع و در آن پیشرفت کرده‌اند.

برای مشاهده و کسب اطلاعات درمورد دستگاه لیزر 60 در 40 به صفحه‌ی آن مراجعه کنید.

 

چگونه بهترین سرمایه گذاری را با 50 میلیون تومان شروع کنیم؟

یک سرمایه گذاری مناسب نیاز به برنامه از قبل تعیین شده دارد که در زمان کوتاه به سود قابل ملاحظه‌ای برسد؛ دستگاه‌های لیزر و انتخاب یک جند محصول برای داشتن یک خط تولید به شما امکان داشتن یک کسب‌وکار موفق را می‌دهند. 

با 50 میلیون کجا سرمایه گذاری کنم؟

برای داشتن کسب‌وکار الزامی به داشتن مکان خاصی نیست؛ درحال حاضر افراد زیادی در منزل خود از روش‌های مختلفی برای کسب درتمد استفاده می‌کنند.

دستگاه لیزر ۶۰در۴۰ با اندازه‌ی کوچک و کاربردهای متنوع گزینه‌ی مناسبی برای داشتن یک شغل در منزل به‌حساب می‌آید.

آیا برای کسب درآمد به سرمایه‌ی زیادی نیاز است؟

در این مقاله با روش‌های مختلف درآمدزا آشنا می‌شوید، بسیاری از محصولات مورد استفاده در زندگی با هزینه کم و داشتن یک دستگاه لیزر به راحتی تولید می‌شوند.

حکاکی بر روی چه نوع سنگ‌هایی امکان پذیر است؟

اکثر سنگ‌های موجود و پرکاربرد را می‌توان با دستگاه لیزر حکاکی کرد و درنظر بگیرید سنگ‌هایی مانند مرمر که دارای سطح صاف و یکدست است بهترین گزینه برای حکاکی محسوب می‌شوند.

چه محصولاتی را می‌توان با دستگاه لیزر تولید کرد؟

تابلوهای چوبی، انواع اسباب بازی چوبی، حکاکی چهره روی چوب‌، ماکت‌های دانشگاهی، عروسک‌های پارچه‌ای و بسیاری از محصولات دیگر را می‌توان با دستگاه لیزر تولید کرد.

5 دیدگاه در “راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

 1. اتاق فرار انیگما گفت:

  کاش جایی برای آموزش هم معرفی میکردید

  1. سلام وقت بخیر
   هنگام نصب دستگاه کارشناسان فروش توضیحات لازم را به مشتریان می‌دهند.
   جهت کسب اطلاعات با کارشناسان فروش روتک 02148000090 تماس بگیرید.

 2. خرید سیمکارت ایرانسل گفت:

  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام وقت بخیر
   ممنون از لطف شما.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه‌ها کارشناسان روتک 02148000090 آماده پاسخ گویی هستند.

 3. سیم کارت 0912 کد 8 ارزان گفت:

  مقاله خیلی خوب و پر از نکته جذاب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.