Skip to content

آموزش کامل راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک با 50 میلیون تومان

راه‌اندازی کسب‌و‌کار با دستگاه لیزر

این مقاله را به صورت صوتی گوش دهید!

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان، شاید زمانی که این جمله را بشنوید تعداد خیلی کمی از کسب‌وکارها را تصور کنید اما در این مقاله با مشاغلی که نیاز به سرمایه زیادی ندارند آشنا می‌شوید.

هر انسانی برای تامیین نیازهای اولیه خود به یک شغل و یک منبع درآمد نیاز دارد.

بسیاری از افراد به کارآفرینی و داشتن کسب‌وکار مختص به خود علاقه دارند اما در ابتدا پولی برای سرمایه‌گذاری یا ایده‌ی متفاوت که به آن‌ها جسارت ریسک کردن بدهد، ندارند.

برای این افراد، شروع یک کار در منزل با سرمایه ۵۰ میلیون می‌تواند ریسک کمتری به دنبال داشته و درصد موفقیت بیشتری ایجاد کند.

دردسرهای مدیریتی، حقوق کارمندان و تمام هزینه‌های کسب و کارهای بزرگ از دلایل قانع کننده‌ای است که راه اندازی یک کسب و کار کوچک آسان‌تر باشد.

در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که با چندین ایده‌ی متفاوت و سرمایه‌گذاری کم، چه کارهایی را می‌توانید انجام دهید.

چند ایده فوق‌العاده برای خط تولید با 50 میلیون

کار در منزل با سرمایه ۵۰ میلیون

ساخت تابلوهای چوبی با دستگاه برش و حکاکی لیزر
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان: تابلوهای چوبی

چوب از سال‌های گذشته تا به‌ امروز به عنوان متریالی پرطرفدار جهت خلق علایم و تابلوهای مختلف به‌کار رفته است.

تنوع زیاد در چوب‌ها از نظر جنس و رنگ باعث شده محصولات چوبی زیادی تولید و استفاده شود؛ اما علاوه بر تابلوهای چوبی زینتی در منزل، کاربدهای دیگری برای تابلوها وجود دارد.

به‌عنوان مثال تابلوهای چوبی می‌توانند معرف کار بسیاری از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و… باشند و قبل از ورود مردم، درمورد آنچه که در آنجا عرضه می‌شود تصوری در ذهنشان ایجاد ‌کنند.

کاربرد دیگر این تابلوها برای برند‌سازی و نمایش لوگوی یک کسب‌وکار است که به راحتی با حکاکی آن بر روی رنگ‌های مختلف چوب می‌توان به تبلیغ و ماندگاری یک برند کمک کند.

از دستگاه برش لیزری چوب می توانید برای برش و حکاکی تابلوهای چوبی استفاده کنید.

اسباب‌بازی‌های چوبی با دستگاه لیزر
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

انواع اسباب بازی چوبی 

اسباب بازی‌های چوبی علاوه بر القای حس طبیعت فاقد هرگونه مواد شیمایی و یا مواد مضر هستند و بافت آن‌ها فاقد تیزی و برندگی است؛ به همیت دلیل بسیاری از والدین متقاضیان همیشگی این وسایل هستند و یک فروشگاه وسایل چوبی می‌تواند یک گزینه مناسب برای شروع کسب‌وکار باشد.

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان: حکاکی چهره روی چوب‌

یکی از هدایای پرطرفدار در چند سال اخیر ثبت چهره افراد بر روی متریال‌های مانند چوب، پلکسی، سنگ، کاغذ و… است اما نکته‌ای که وجود دارد چگونگی انجام این خلاقیت بدون گذراندن آموزش‌های هنری است؛ با وجود دستگاه‌های لیزر (مثل دستگاه جوش لیزری) می‌توان چهره‌ و عکس‌های افراد را بر روی انواع متریال غیرفلز حکاکی کرد که به عنوان هدیه ماندگار و متفاوت گزینه‌ی مناسبی است.

برش و حکاکی کاغذ

کاغذ جزو متریالی است که در زمینه‌های مختلف کاربردهای زیادی دارد چه چیزی بهتر از اینکه دستگاه تولیدی 50 میلیونی قابلیت برش و حکاکی بر روی آن را داشته باشد؟! درنتیجه برای شروع یک کسب‌وکار متفاوت استفاده از کاربردهای کاغذ هم می‌تواند جزو گزینه‌‌های مناسب باشد.

ماکت‌های چوبی با دستگاه لیزر
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

ماکت‌های دانشگاهی

یکی دیگر از روش های راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان، ساخت ماکت های دانشگاهی است.

دانشجویان برخی از رشته‌ها در طول تحصیل با ساخت مدل‌های مختلفی از ماکت سروکار دارند؛ مثلا ماکت‌سازی بخش مهمی از رشته‌های معماری و شاخه‌های مربوط به آن است و دانشجویان این رشته از متقاضیان همیشگی ماکت‌ها هستند.

برای ماکت‌سازی از متریا‌لهای مختلف مانند چوب و پلاستیک استفاده می‌شود که درست کردن آن‌ها درصورتی که توسط شخص انجام شود قطعا زمان زیادی می‌برد درصورتی که دستگاه‌های لیزر در حداقل زمان و کیفیت بالا بهترین روش برای تولید این محصولات هستند. (برای آشنایی یا دستگاه‌های برش لیزر پلاستیک روی لینک کلیک کنید.)

عروسک‌های پارچه‌ای

در دنیای هنر در کنار علاقه و استعداد، خلاقیت نیز نقش مهمی دارد؛ یکی از کارهای هنری جذاب ساخت عروسک‌های پارچه‌ای است که گاهی با استفاده از ساده‌ترین طرح‌ها و کمی خلاقیت انواع خاص و متفاوتی از آن‌ها تولید می‌شود.

درحال حاضر علاوه بر کودکان حتی بزرگسالان هم جزو خریداران این عروسک‌ها هستند؛ همین امر باعث شده عروسک‌سازی به شغلی پرطرفدار تبدیل شود.

ویدئوی خط تولید با 50 میلیون را مشاهده کنید:

راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان: حکاکی اسامی

اسم اولین شناسه‌ی مختص به هر شخص است که با ثبت آن حس خوبی در فرد ایجاد می‌شود.

پلاک‌های اسم جزو پر فروش‌ترین زیورالات به حساب می‌آیند که بیانگر علاقه مردم به این سبک از محصولات را نشان می‌دهد؛ نکته‌ای که وجود دارد محصولاتی با قیمت مناسب و متفاوتی هستند که در ذهن خیلی از مردم ناشناس اند در صورتی که می‌توان گفت اکثر افراد از داشتن یک جاکلیدی، کیف پول، لیوان و… با اسم خود خوشحال می‌شوند.

اگر یک کارت عروسی یا یک آلبوم عکس را درنظر بگیرید نام‌های عروس و داماد بخش اصلی آن هستند؛ با داشتن یک دستگاه لیزر می‌توان اسامی را به طور خاص‌تر بر روی هرآنچه که در نظر شما مناسب ثبت اسم است، حکاکی کرد.

افرادی که حیوان‌ خانگی دارند همیشه با ترس گم شدن آن‌ها روبه‌رو هستند؛ یکی از راهکارهای این مسئله حکاکی مشخصات بر روی محصولی است که همیشه همراه آن‌ها باشد.

حکاکی هدایای تبلیغاتی

همان‌طور که به حکاکی اسم و کاربردهای آن اشاره کردیم، حکاکی لوگو، نوشته، طرح‌های خاص و… برای هدایا شرکت‌ها و برندها به عنوان یک روش تبلیغاتی ارزان قیمت مورد مناسبی است؛ درواقع به ‌جای هزینه‌های تبلیغاتی سنگین می‌توان با روشی ساده برند خود را ثبت و ماندگار کرد.

برش الگوهای خیاطی

خیاطی به عنوان هنری پرکاربرد نیاز به حوصله، صبر و خلاقیت دارد؛ نیاز همیشگی انسان به لباس و محصولات پارچه‌ای، باعث پیشرفت هنر خیاطی شده است.

این شغل به عنوان کار در منزل با سرمایه ۵۰ میلیون برای خانم های خانه دار که علاقه‌مند هستند، گزینه بسیار خوبی است.

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکار یا حتی کارگاه‌های کوچک به موقع تحویل دادن سفارشات است؛ امروزه دستگاه برش لیزری الگوهای خیاطی سرعت فرایند را بالا برده و به‌عنوان روشی به‌صرفه استفاده می‌شوند.

حکاکی بر روی انواع پارچه 

تنوع در پارچه‌ها، تولید محصولات متنوع را به‌همراه دارد؛ اما چه چیزی می‌تواند استفاده از پارچه را از محصولات تکراری متمایز کند؟

دستگاه‌ لیزر با قابلیت حکاکی بر روی انواع مختلف پارچه این فرصت را ایجاد می‌کنند تا تفاوتی در خط تولید خود داشته باشید.

بسیار شگفت‌انگیز است که تصویر، نوشته، لوگو یا طرح مدنظر مشتریان را بر روی محصولاتی که از شما خرید می‌کنند حکاکی کنید؛ این کار علاوه بر جذب مشتریان باعث تبلیغ برند شما در بین مردم می‌شود.

ساخت مهر چوبی

یکی از روش‌های دیگر برای ایجاد طرح بر روی پارچه استفاده از مهر چوبی است؛ برای ساخت مهر ابتدا طرح مدنظر را آماده و طبق آن چوب را برش یا حکاکی می‌کنند.

استفاده از یک مهر برای هر نوع کسب‌وکاری باعث متمایز ساختن محصولات آن‌ها با رقبا می‌شود.

مهرهای چوبی درحال حاضر در صنعت پوشاک مخصوصا پوشاک سنتی و محلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت محصولات دکوراتیو
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

ساخت وسایل تزیینی

تاکنون به وسایل تزیینی در خانه‌ها دقت کرده‌اید؟ فرهنگ و سبک زندگی ایرانی‌ها از گذشته تا امروز بیانگر علاقه‌ی ما به تزیین قسمت‌های خانه است؛ باتوجه به شرایط اقتصادی خیلی از افراد امکان خرید وسایل زینتی گران قیمت را ندارند اما این دلیل بر استفاده نکردن از این خلاقیت نمی‌شود بلکه با تولید وسایل‌های تزیینی که متریان ارزان‌تری مانند نمد دارند، می‌توان شرایط خرید را برای تمام قشر جامعه فراهم کرد.  (برای مطالعه دستگاه لیزر نمد روی لینک کلیک کنید)

باکس‌های جواهرات و لوازم دکوری

جعبه‌ها یکی از پرکاربدترین محصولات برای همه‌ی افراد هستند، چه نوع کوچک آن که قابل حمل باشد و چه اندازه‌های بزرگ که در موارد مختلفی استفاده می‌شود.

با حکاکی بر روی جعبه‌ها می‌توان ظاهری زیباتری در آن‌ها ایجاد کرد که جنبه زینتی نیز داشته باشد.

حکاکی روی اجسام مدور شیشه‌ای و آینه

یکی از هنرهای زیبا با قدمت زیاد، حکاکی بر روی اجسام شیشه‌ای و آینه‌ها است.

در گذشته حکاکی با دست یا مواد اسیدی انجام می‌گرفت اما پیشرفت تکنولوژی باعث آسان شدن روش‌های حکاکی شده و امروزه این هنر جنبه‌ی صنعتی و تولیدی به خود گرفته‌است.

خط تولید با 50 میلیون (کار در منزل)

برای ساخت تمام موارد این لیست، در دستگاه لیزر برش غیر فلزات 6040 استفاده می‌گردد. با استفاده از هنر حکاکی لیزری، می‌توان بر روی تمام شیشه‌ها و آینه‌ها از جمله لیوان‌ها، بطری‌ها، گلدان‌ها، ظروف دکوراتیو، پنجره‌ها و … طراحی‌های تبلیغاتی را انجام داد و لوگو شرکت‌های مختلف را ایجاد کرد.

 
دستگاه لیزر 60 در 40
راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان

حکاکی سنگ‌‌های زینتی

حکاکی سنگ به معنی کند‌ه‌کاری سطح آن و ایجاد نقش‌های متفاوت بر روی آن است.

به‌طور کلی سنگ‌ها علاوه بر جنبه‌ی کاربردی، جنبه‌ی زینتی هم دارند و بسیاری از مردم طرفدار استفاده از سنگ‌های زینتی در زیورآلات خود هستند.

درحال حاضر حکاکی روی سنگ به دلیل بازده اقتصادی بالا و امکان ایجاد کارآفرینی و اشتغال با سرعت زیادی در حال گسترش است؛ در نتیجه ورود به این بازار سودهی شما را در همان ابتدا تضمین می‌کند.

خط تولید با 50 میلیون در ایران

موارد بالا چند نمونه از کاربردهای دستگاه لیزر است اما فراموش نکنید با کمی خلاقیت می‌توانید جهت تولید محصولات خاص که هم‌اکنون موجود نیستند، از تکنولوژی لیزری استفاده کنید.

نکته‌ای که باید مطرح شود، تنوع دستگاه‌های لیزر ازنظر اندازه‌ی آن‌ها است؛ به‌گونه‌ای که بسیاری از مشتریان در خانه و با محیط خیلی کوچک کسب‌وکار خود را شروع و در آن پیشرفت کرده‌اند.

برای مشاهده و کسب اطلاعات در مورد و استعلام قیمت دستگاه برش و حکاکی لیزر خانگی به صفحه آن مراجعه کنید.

چگونه بهترین خط تولید با 50 میلیون تومان را شروع کنیم؟

یک سرمایه گذاری مناسب نیاز به برنامه از قبل تعیین شده دارد که در زمان کوتاه به سود قابل ملاحظه‌ای برسد؛ دستگاه‌های لیزر و انتخاب یک جند محصول برای داشتن یک خط تولید به شما امکان داشتن یک کسب‌وکار موفق را می‌دهند. 

برای کسب و کار 50 میلیونی کجا سرمایه گذاری کنم؟

برای داشتن کسب‌وکار الزامی به داشتن مکان خاصی نیست؛ درحال حاضر افراد زیادی در منزل خود از روش‌های مختلفی برای کسب درتمد استفاده می‌کنند.

دستگاه لیزر ۶۰در۴۰ با اندازه‌ی کوچک و کاربردهای متنوع گزینه‌ی مناسبی برای داشتن یک شغل در منزل به‌حساب می‌آید.

آیا برای کسب درآمد به سرمایه‌ی زیادی نیاز است؟

در این مقاله با روش‌های مختلف درآمدزا آشنا می‌شوید، بسیاری از محصولات مورد استفاده در زندگی با هزینه کم و داشتن یک دستگاه لیزر به راحتی تولید می‌شوند.

حکاکی بر روی چه نوع سنگ‌هایی امکان پذیر است؟

اکثر سنگ‌های موجود و پرکاربرد را می‌توان با دستگاه لیزر حکاکی کرد و درنظر بگیرید سنگ‌هایی مانند مرمر که دارای سطح صاف و یکدست است بهترین گزینه برای حکاکی محسوب می‌شوند.

چه محصولاتی را می‌توان با دستگاه لیزر تولید کرد؟

تابلوهای چوبی، انواع اسباب بازی چوبی، حکاکی چهره روی چوب‌، ماکت‌های دانشگاهی، عروسک‌های پارچه‌ای و بسیاری از محصولات دیگر را می‌توان با دستگاه لیزر تولید کرد.

9 comments on “آموزش کامل راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک با 50 میلیون تومان”

اتاق فرار انیگما

کاش جایی برای آموزش هم معرفی میکردید

سلام وقت بخیر
هنگام نصب دستگاه کارشناسان فروش توضیحات لازم را به مشتریان می‌دهند.
جهت کسب اطلاعات با کارشناسان فروش روتک 02148000090 تماس بگیرید.

خرید سیمکارت ایرانسل

مقاله خیلی خوب و مفیدی بود ممنون از سایت خوبتون

سلام وقت بخیر
ممنون از لطف شما.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه‌ها کارشناسان روتک 02148000090 آماده پاسخ گویی هستند.

سیم کارت 0912 کد 8 ارزان

مقاله خیلی خوب و پر از نکته جذاب بود

بیت اله مطلمی گل

خوب است ولی قیمت دستگاههای مشخص نیست

ادمین سایت

سلام وقت بخیر. برای اطلاع از قیمت محصول مورد نظر لطفا با کارشناسان فروش با شماره 02148000090 تماس بگیرید.

ابراهیم خوشبخت

با سلام و سپاس.اگه دستگاه رو خریدم ضمانت کار و خرید محصول رو کسی ضمانت میکنه

ادمین سایت

سلام وقت بخیر
اگر منظور شما ضمانت خود دستگاه است، تمامی دستگاه های شرکت روتک، یک سال گارانتی دارند.
اما اگر منظور شما ضمانت کسب و کاری است که می‌خواهيد راه اندازی کنید، بستگی به عوامل مختلفی دارد و ما نمی‌توانیم آن را ضمانت کنیم.

ارسال دیدگاه

captcha