دانلود طرح های دستگاه لیزر

روتک قسمتی از سایت خود را به بانکی از طرح‌های لیزری اختصاص داده است. در این بخش شما کاربران گرامی می‌توانید کاملاً رایگان طرح‌های لیزر را دانلود کنید.

برای دانلود رایگان طرح لیزری، لطفاً در سایت ثبت نام کرده تا صفحه دانلود برای شما قابل مشاهده شود.

دستگاه برش لیزر چه طرح هایی را می خواند؟

برای انجام عملیات حکاکی و برش، کاربر باید طرح‌هایی را به دستگاه وارد کند.

دستگاه‌های لیزر توانایی پردازش انواع طرح های برداری و پیکسلی را دارند که با توجه به نوع عملیات فرمت قابل پردازش توسط دستگاه متفاوت است.

بعضی طرح‌های ساده را تا حدودی می‌توان با نرم‌افزارهای دستگاه لیزر طراحی و اجرا کرد. مثلاً برش متن روی متریال را می‌توان با نرم‌افزار دستگاه لیزر طراحی کرد.

طرح‌هایی که فرمت برداری دارند، توسط نرم‌افزارهایی چون Adobe Illustrator ، Corel Draw ، AutoCAD و … ایجاد می‌شوند. طرح‌هایی که فرمت پیکسلی دارند، با استفاده از نرم‌افزارهایی چون Adobe Photoshop ، Paint و … ایجاد می‌شوند. تمامی این طرح‌ها را شرکت روتک رایگان در اختیار شما قرار داده است.

برش:

طرح‌هایی که برای برش ایجاد می‌کنیم، باید بر اساس فرمت برداری باشند. در حال حاضر بیشترین استفاده برای دستگاه‌های لیزر طرح‌های ایجاد شده با نرم‌فزارهای Adobe Illustrator ، Corel Draw و AutoCAD هستند.

حکاکی:

طرح‌هایی که برای حکاکی ایجاد می‌شوند، با نرم‌افزارهایی که خروجی فرمت برداری و پیکسلی دارند، می‌توان طراحی کرد.

فایل مورد نیاز برای حکاکی باید فرمت JPEG باشد و می‌توان با نرم‌افزارهای Adobe Illustrator ، Corel Draw ، Adobe Photoshop ، Paint و … طراحی کرد.

برای دانلود رایگان طرح‌های مورد نیاز روی هر یک کلیک نمایید.

برای تشویق همکاران ما در روتک، لطفاً نتیجه‌ی طرح های لیزری که حکاکی یا برش انجام می‌دهید را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته و روتک را نیز منشن کنید.