Skip to content

هنگام خرید دستگاه برش لیزر باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

آموزش

همه وقتی قصد خرید یک کالای جدید را دارند، اضطرابی در مورد کیفیت آن و طرز استفاده‌ از آن برایشان ایجاد می‌شود. چه این کالا یک دبه‌ی ماست باشد که از تاریخ مصرف گذشته بودنش واهمه دارند چه یک دستگاه ده‌ها هزار دلاری باشد که حتی نمی‌دانند چه قطعاتی دارد و روش کار کردنش چگونه است.
راهبرد برای فرار از چنین واهمه‌ای چیست؟ چطور می‌شود از ضرر به دور ماند؟
راهبردِ برخی، شناخت پیدا کردن از کالایی ست که قرار است خریداری کنند. قبل از خرید، کالا را باید بررسی کرد تا مشکلی نداشته باشد و بعد از خرید فقط به خدمات پس از فروشِ شرکت خدمات دهنده می‌شود امید بست.
شما کاربران عزیزِ دستگاه برش لیزر وقتی دستگاه جدیدی خریداری می‌کنید، قطعا توجهتان هم به آن بیشتر می‌شود. همچنین سعی می‌کنید نحوه‌ی استفاده‌ی صحیح از این دستگاه را یاد بگیرید تا دستگاهتان استهلاک کم‌تری داشته باشد و بتوانید با کم‌ترین هزینه‌ی ممکن بهترین بازدهی را داشته باشید. روتک چند تا از این نکات را به شما معرفی می‌کند تا بتوانید به آسانی از تجربه‌ی دیگران استفاده کنید:

مرحله‌ی پذیرش

هنگام تحویل کالا محصولی که خریداری کرده‌اید آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که همان کالایی ست که سفارش داده‌اید. آیا در صورتی که حمل و نقل بر عهده‌ی شرکت خدمات دهنده بوده حین حمل و نقل آسیب دیده یا خیر و آیا تمام قطعاتی که دستگاه شاملشان می‌شود در آن هستند یا ناقصی وجود دارد؟
بررسی کنید که این قطعات هم خرابی نداشته باشند. در صورتی که بر اثر حمل و نقل هر گونه آسیبی به دستگاه یا لوازم جانبی آن وارد شده بود یا این که مدل دستگاه برش لیزری تحویل شده با آن مدلی که سفارش داده بودید تطابق نداشت، قطعات در محموله‌ حاضر نبودند و به شما تحویل نشده بودند یا هر مشکل دیگری در محموله وجود داشت در اولین فرصت با خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

شرایط نصب و نصب دستگاه برش لیزری

تجهیزات دستگاه برش لیزری باید در فضای خشک، تهویه مناسب و محیط دارای دمای بین 4+ درجه سانتیگراد تا 33 درجه سانتیگراد نصب شوند. برای این که از کیفیت برشی که دستگاه می‌زند خیالتان راحت باشد، آن را در شرایطی قرار دهید که نلرزد و ثابت باشد.
زمینی که دستگاه را رویش قرار می‌دهیم باید خاص باشد. نیاز است استیجی که دستگاه قرار است رویش قرار بگیرد از میله های مسی یا میله‌های آهنی گالوانیزه باشد و فاصله‌ی کف استیج تا سطحی که دستگاه رویش قرار می‌گیرد بیشتر از 1.5متر باشد.
شرایط نصب و نصب دستگاه برش لیزری

آموزش حرفه‌ای موجود در سایت

ما سعی داریم ناب‌‌ترین و کارآمدترین مقالات را در مورد نصب، راه‌اندازی، نگهداری و جایگزینی قطعات تهیه کنیم و در اختیار شما بگذاریم تا در صورت لزوم بتوانید به آن‌ها مراجعه کنید و خودتان کاری را انجام دهید که تا بدین لحظه داشته‌اید وقتی به آن مشکل بر می‌خورید از سرویس‌کار درخواست کنید بیاید و مشکل دستگاه را برایتان مرتفع کند که به تبع هم برایتان هزینه دارد و هم ممکن است مدتی از کار کردن با دستگاه محروم باشید چرا که خراب است و سرویس‌کار هم هنوز فرصت نکرده بیاید و درستش کند. با ما همراه باشید تا همه چیز در مورد دستگاه لیزر مارکینگ به ساده‌ترین شکل ممکن به شما توضیح دهیم.
تعمیر به موقع و نگهداری صحیح از دستگاه برش لیزر تاثیر به سزایی بر اثربخشی برش دستگاه و طول عمر قطعات دستگاه دارد. اگر از ما دستگاهی خریداری کرده‌اید و سوالی برایتان پیش آمده می‌توانید با تیم فروش روتک تماس بگیرید تا پاسخ‌گوی پرسش‌های شما باشند و بتوانند کمک‌تان کنند شناخت کافی از دستگاه خریداری شده‌ی خود پیدا کنید.
آموزش حرفه‌ای موجود در سایت
اگر هم به تازگی ایده‌ی خریدِ دستگاه به ذهنتان خطور کرده و نقاط مبهمی برایتان وجود دارد باز هم می‌توانید برای مشاوره گرفتن با ما تماس بگیرید.