تیوب لیزر رسی W4

Reci Laser Tube W4

ویژگی‌ها:

ثبات نقطه پرتو: دارد
نوسان در خروجی: ندارد
سازگار با: همه‌ی پاورهای 100 وات و 120 وات

تیوب لیزر مدل W4 به هدف افزایش قدرت و سرعت در برش و حکاکی طراحی ساخته شده این مدل دارای استاندارد جهانی بوده و در کلاس سخت افزارهای نیمه رسانا و دیودهای نوری و گسیل القایی قرار می گیرد. براساس مقاومت داخلی و طول تیوب دستگاه لیزر ولتاژی برابر 24 کیلو ولت و جریانی در حدود 28 میلی‌آمپر برای روشن کردن این تیوپ لیزر مورد نیاز است. جریان اسمی تیوب دستگاه لیزر 30 میلی آمپر بوده و در صورت استفاده از جریان پایین تر از 26 میلی آمپر عمر تیوب لیزر حدود 10.000 ساعت خواهد بود و در صورت استفاده از جریان بالا قسمت منفی یا خروجی تیوب لیزر به رنگ قهوه‌ای مایل به زرد تغییر رنگ خواهد داد. این نوع تیوب لیزر در کارکرد در جریان زیر 4 میلی‌آمپر می‌تواند با فرکانس در حدود 20 کیلو هرتز کار کند.

برند:

RECI

مناسب برای دستگاه‌های:

گارانتی:

1 ماه

تیوب لیزر مدل W4 به هدف افزایش قدرت و سرعت در برش و حکاکی طراحی و در نوامبر 2012 ساخته شده این مدل دارای استاندارد جهانی بوده و در کلاس سخت افزارهای نیمه رسانا و دیودهای نوری و گسیل القایی قرار می‌گیرد. براساس مقاومت داخلی و طول تیوب دستگاه لیزر ولتاژی برابر 24 کیلو ولت و جریانی در حدود 28 میلی‌آمپر برای روشن کردن این تیوب لیزر مورد نیاز است.

خروجی این تیوب لیزر در شرایط محیطی با دمای 2 تا 40 درجه سانتی‌گراد و رطوبت 10 تا 60 درصد در شرایط ایده‌آل قرار می‌گیرد.حجم آب در گردش برای خنک نگه داشتن جداره داخلی بین 3 تا 5 لیتر در دقیقه در دمای 10 تا 40 درجه سانتی‌گراد است.

جریان اسمی تیوب دستگاه لیزر 30 میلی آمپر بوده و در صورت استفاده از جریان پایین‌تر از 26 میلی‌آمپر عمر تیوب لیزر حدود 10.000 ساعت خواهد بود و در صورت استفاده از جریان بالا قسمت منفی یا خروجی تیوب لیزر به رنگ قهوه‌ای مایل به زرد تغییر رنگ خواهد داد.

این نوع تیوب لیزر در کارکرد در جریان زیر 4 میلی‌آمپر می‌تواند با فرکانس در حدود 20 کیلو هرتز کار کند.

محصولات مرتبط

2 comments on “تیوب لیزر رسی W4”

سلام لطفا تفاوت سری W رو در باره مشکلات و طول عمر با تیوب های رسی T هم لطف میکنید بفرمایید؟

سلام وقت بخیر
تفاوت تیوپ های سری T&W در قطر آن‌ها می‌باشد؛ به لحاظ تجربی، خرابی سری T کمتر از سری W است و سری T پالس بهتری نسبت به بقیه تیوپ‌هادارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

captcha