EN | FA

پرسش و پاسخ فنی

سوال : آیا روی دستگاه لیزر 90*130 می توان تیوب لیزر 130 وات رسی مدل S6 نصب کرد؟ آیا برای نصب تیوب باید پاور را نیز از 100 به 130 وات تغییر داد؟ آیا استفاده از چیلر CW 5200 برای دستگاه فوق ضروری است یا فقط باید از چیلر CW 5000 استفاده کرد؟ با کیفیت ترین لنز و آینه موجود در بازار کدام مدل ها هستند؟

سلام راجع به سوال اولتون عرض کنیم که بله این امکان وجود دارد ولی برای نصب تیوب 130 وات نیاز هست که پاور های ولتاژ شما هم تغییر کنه در مورد چیلر هم عرض کنیم که نیاز به نصب چیلر 5200 نیست و همان چیلر لیزر ۵۰۰۰ S&A پاسخگوی کار می باشد.

لنز لیزر های مختلفی موجود می باشد که لنز هایی که در آن ها مواد ساخت کشور امریکا استفاده شده کیفیت بهتری دارند که این لنز ها در کشورهای امریکا و سنگاپور و چین با مواد امریکایی تولید می شوند و داخل بازار ایران بیشتر نوع چینی و سنگاپوری موجود هست که از لحاظ کیفیتی فرق زیادی ندارند و قیمت لنز های سنگاپوری بیشتر از نوع چینی می باشد. آینه لیزر هم در انواع سیلیکونی و فلزی جود ارد که اینه های سیلیکونی بازتاب بیشتری نسبت به نوع فلزی دارند ولی دوام آینه های فلزی بیشتر می باشد که بسته به کار شما و اب و هوای محل نصب دستگاه حکاکی لیزری نوع اینه انتخاب می شود.

میتوانید سوال خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

مشاوره روتک

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

 
جدول مقایسه خالی است