EN | FA

پرسش و پاسخ فنی

سایر موارد

جهت دسترسی سریع‌تر می‌توانید موضوع سوال خود را در کادر زیر جستجو کنید

سلام وقت بخیر احتمالا نرم افزار رو پاک کردید و دوباره نصب کردید و از آنجایی که لیترو خیلی قدیمی است تنظیمات روی مین برد ذخیره نمی‌شود و باید هر سری آپلود و با نرم افزار سینک شود؛ شما تنظیمات پالس مین برد به درایو رو از دست دادید و دستگاه باید مجدد کالیبره گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.
سلام وقت بخیر از قسمت setting دو گزینه برای میرور شدن و نقطه حرکتی دستگاه وجود دارد که باید ببینید کدام تنظیم صحیح نیست این تنظیمات بر اساس تنظیمات vendro و HOme دستگاه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با واحد فروش ۰۲۱۴۸۰۰۰۰۹۰ در تماس باشید.
سلام وقت بخیر این مشکل می تواند هم نرم افزاری و هم سخت افزاری باشد که در بیشتر مواقع مربوط به مکانیک دستگاه می باشد. همچنین ممکنه کثیفی یا خرابی ریل و واگن باشه. احتمال داره لنز رو هم شل بسته باشید. صفحات مرتبط :ریل دستگاه لیزر واگن دستگاه لیزرلنز لیزر
سلام سوال شما بسیار کلی است. سنسور های متعددی وجود دارد، منظور شما چه سنسوری می باشد؟ سنسور چیلر؟ سنسور محور x؟ سنسور محور y؟ سنسور فوکوس؟ سنسور میز؟ سنسور هد لیزر؟ سنسور درب دستگاه؟  و همچنین نوع دستگاه لیزر خود را بیان کنید.
سلام اگر منظور شما خطای دستگاه به شکل نامنظم در برش هاست؛ که خطای مین برد هست، توی مین برد های لیترو رایج هست. این مشکل می تواند از ارت یا نوسان ولتاژ تو بدنه باشد که موقع کار  به سمت های مختلف پرش داره.  و راه حل آن  جدا کردن مین برد و پاور تیوب لیزر از بدنه با مقوا یا اسپیسر پلاستیکی یا چک کردن پاور ولتاژ بالای تیوب لیزر هست.
با سلام شما می توانید محور ایکس را از قسمت vendor تنظیم کنید و برای اطلاع دقیق شما می توانید به سایت روتک قسمت ویدئو ها مراجعه نمایید.
با سلام ورژن نصب شده مطابقت با ورژن قبلی ندارد. شما می توانید مجدد save بگیرید و یا ورژن قبلی نصب کنید.
سلام. این موارد رو امتحان کنید:
  • از ورژن های پایین تر کورل خروجی بگیرید.
  • به غیر از DXF سایر فرمت های مجاز رو هم برای خروجی گرفتن امتحان کنید.
  • ورژن 8.1.24 آردی ورک را امتحان کنید.
تنظیمات backlash در حکاکی یک طرفه و دوطرفه و میزان ofset در جهت های حکاکی باید بررسی شود البته اگر به مشکلات محور و تسمه و واگن و … اطمینان دارید که وجود ندارند باید از طریق نرم افزار تنظیم نمایید.

میتوانید سوال خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

مشاوره روتک

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

 
جدول مقایسه خالی است