اخبار

حضور روتک در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی بوستان گفتگو خرداد 97

[ux_banner height=”500px” bg=”44968″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.46)”] [text_box width=”80″ position_x=”50″ position_y=”50″]

حضور روتک در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی بوستان گفتگو

[button text=”درباره ما” color=”white” style=”outline” size=”large”] [button text=”اخبار” color=”white” style=”outline” size=”large”] [/text_box] [/ux_banner]

در تاریخ ۲۹ خرداد نمایشگاه چاپ دیجیتال بوستان گفتگو خرداد ۹۷ با حضور شرکت کنندگان صنعت چاپ شروع به کار می کند. شرکت روتک با حضور در این نمایشگاه در ارائه انواع دستگاه لیزر در خدمت بازدیدکنندگان گرامی و مشتریان روتک  می باشد.

نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی مثل سال های گذشته در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار می شود. این نمایشگاه نمایشگاه چاپ دیجیتال بوستان گفتگو  از تاریخ ۲۹ خرداد تا ۱ تیر از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار می شود.

شرکت روتک در سالن تهران پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

نمایشگاه ها در سراسر دنیا محل نمایش هر شرکت و نقطه عطفی برای هر شرکتی است تا بتوانند در میان بازار و صنعت خود و در میان رقبا خود را  و قابلیت های خود را به مشتریان نشان دهند.

یکی از مواردی که شرکت ها باید برای فروش بهتر روی آن تمرکز کنند تبلیغات شرکت، برند و محصولات خود می باشد.

تبلیغات راه های مختلفی دارد تا شما بتوانید هر آنچه که هستید را به درستی ودر کمترین و بهترین زمان  به مخاطب خود نمایش دهید. نمایشگاه ها یک راه برای تبلیغ و نشان دادن برند و محصولات شما در بین رقبای حیطه کاری شما است.

یکی از خوبی هایی  که نمایشگاه ها دارند این است که مشتریان حوزه تخصصی خود را می توانند به آسانی پیدا کنند. نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی چندین ساله در حال برگزاری است و شرکت هایی که در زمینه چاپ و تبلیغات کار می کنند در این نمایشگاه شرکت می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های لیزر و مشاهده فیلم های دستگاه های لیزر و مشاهده نمایشگاه های گذشته شرکت روتک می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. در صورت دریافت اطلاعات تخصصی تر و دریافت مشاوره رایگان برای خرید دستگاه لیزر co2 با متخصین روتک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.