EN | FA

روتک در نمایشگاه بین‌المللی خودرو

  • اخبار
روتک در نمایشگاه بین‌المللی خودرو

آنچه در این مقاله می خوانید

فهرست مطالب

روتک در نمایشگاه بین‌المللی خودرو

تجربه‌ای دیگر از روتک در نمایشگاه خودرو

در روزهای 16 الی 19 آبان 1400 روتک با حضور در نمایشگاه خودرو حضور داشت. با تلاش تیم فنی و فروش روتک متریال‌هایی برای تست دستگاه تهیه شد. کارکرد دستگاه‌های لیزر برش و حکاکی و دستگاه جوش لیزری با حضور بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شد.
در روزهای 16 الی 19 آبان 1400 روتک با حضور در نمایشگاه خودرو حضور داشت. با تلاش تیم فنی و فروش روتک متریال‌هایی برای تست دستگاه تهیه شد. کارکرد دستگاه‌های لیزر برش و حکاکی و دستگاه جوش لیزری با حضور بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شد. بازدیدکنندگان نیز متریال‌ها و قطعات خود را به همراه داشتند و پرسنل تیم فنی با آنها نیز از دستگاه تست گرفتند. چند نمونه از این تست‌ها که بازدیدکنندگان قطعات خود را به همراه داشتند در صفحه اینستاگرام به صورت استوری منتشر شد. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام روتک، از رویدادها، اطلاعات دستگاه‌ها، محتواهای آموزشی و رخدادهای روزانه در نمایشگاه‌های بعدی که روتک در آنها شرکت می‌کند، مطلع شوید. تیم فنی مهندسی روتک
بازدیدکنندگان نیز متریال‌ها و قطعات خود را به همراه داشتند و پرسنل تیم فنی با آنها نیز از دستگاه تست گرفتند. چند نمونه از این تست‌ها که بازدیدکنندگان قطعات خود را به همراه داشتند در صفحه اینستاگرام به صورت استوری منتشر شد.
با دنبال کردن صفحه اینستاگرام روتک، از رویدادها، اطلاعات دستگاه‌ها، محتواهای آموزشی و رخدادهای روزانه در نمایشگاه‌های بعدی که روتک در آنها شرکت می‌کند، مطلع شوید.
تیم فنی مهندسی روتک

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره روتک

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

 
جدول مقایسه خالی است