Skip to content

اگر بر روی دستگاه 130*90 تیوب s6 130w نصب بشه آیا کار حک هم میشه باهاش انجام داد یا نه دوستی میگفت تیوب 130 امکان حک باهاش نیست و هرچقدرهم توانش را کم کنیم باز متریال را خراب میکنه؟ کاری که من برای دستگاه لیزر را در نظر دارم برش ام دی اف 1 سانتیمتری و همچنین حک روی ام دی اف و چرم و …. هست می خواستم ببینم مشخصات دستگاهی که به کار من بیاد و تضمینی بتونه کاری که ازش میخوام را انجام بده چیه؟ و به چه ویژگی هایی باید دقت کنم

آموزش

در خصوص فروش کالا باید عرض کنم راهنمایی ارائه شده در این قسمت به شکلی می باشد که کار شما انجام شود اگر هم دستگاهی پیشنهاد می شود قطعا قرار است کار شما را انجام دهد تاکنون هم دستگاهی که به کار فردی نیاید فروخته نشده به شکل واضح در خصوص سوال پرسیده شده یا هیچ گاه برای برش بالای 8 میلیمتر MDF دستگاه لیزر پیشنهاد نمی کنیم چرا که هر چند توان هم بالا باشد با هم سوختگی در برخواهد داشت لذا از دستگاه CNC استفاده کنید و اما در مورد توان حکاکی 130 وات باید عرض کنم کیفیت حکاکی کمی پایین تر خواهد بود ولی امکان پذیر بوده و موجب سوختن قطعه کار نمی شود.
و اما در مورد دستگاهی که روی برش لیزری چرم به شکل تخصصی کار کنند برای حکاکی و برش پلکسی مناسب نخواهد بود و استهلاک بالایی خواهد داشت اما اگر تخصصی کار نمی کنید از دستگاه با ریل تخت استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

captcha