دانلودها

دانلود انواع طرح ها و نرم افزار های لیزر.

روتک به جهت جلب رضایت مشتریان خود، تمامی نرم افزارهای لازم برای طراحی، درایور سخت افزارهای مربوطه و نرم افزارهای کاربردی، را در قسمت نرم افزارهای قرار داده است. همچنین برای دوستانی که امکان و یا زمان لازم برای طراحی طرح های لیزری را ندارند، این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید طرح مورد نظر خود را به راحتی و رایگان از سایت روتک دانلود نمایید. برای دسترسی به این قسمت ها می توانید از دسترسی های سریع درج شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

طرح دستگاه لیزر

قطعا بعد از خرید دستگاه لیزر، یکی از مهمترین دغدغه های شما یافتن طرح مناسب برای برش و حکاکی روی انواع متریال ها است. شرکت روتک در این بخش از وبسایت خود اقدام به جمع آوری فایل های مناسب در طرح های گوناگون و دسته بندی های خاص برای شما عزیزان نموده است که شما میتوانید این طرح ها را به صورت رایگان دانلود و استفاده نمایید.

DS 01
DS 02

نرم افزار دستگاه لیزر

تمام دستگاه های لیزر نیازمند استفاده از نرم افزار های خاص برای ارتباط گرفتن با سیستم های کامپیوتری خانگی و شخصی هستند. به همین دلیل شرکت روتک مجموعه ای از تمام نرم افزار های مورد نیاز شما را در این بخش جمع آوری کرده است. تمام این فایل ها رایگان بوده و میتوانید از طریق سایت روتک این فایل ها را دانلود نمایید.