Skip to content

کارت ویزیت چطور با دستگاه برش و حکاکی لیزری ساخته می شود؟

کاربرد دستگاه‌های لیزر

تبریک می‌گوییم چون در این مقاله می‌خواهیم درباره دلایل ساخت کارت ویزیت با دستگاه برش و حکاکی لیزری توضیح دهیم. پس با مطالعه این مقاله می‌توانید برای کسب و کار و تجارت خود از این به بعد خودتان اقدام به ساخت کارت ویزیت کنید.

گاهی یکی از رازهای موفقیت شرکت‌های بزرگ در زمینه تبلیغات این است که ترس را کنار گذاشته و با خلاقیت‌های جدید پیش می‌روند. اولین کاری که هر شرکتی بعد از تاسیس برای تبلیغات انجام می‌دهد چاپ بیزینس کارت یا اگر به فارسی اصیل بخواهیم بگوییم همان کارت ویزیت ( البته باز هم انگلیسی شد ولی احتمالا کارت بازرگانی میگویند) هست.

 آیا می‌دانید با دستگاه های برش و حکاکی لیزر می‌توان کارت‌های ویزیت متفاوتی را بسازید. در این مقاله دلایل ساخت کارت ویزیت با دستگاه لیزر را مختصرا شرح می‌دهیم.

Visit Card 2

این موضوع خیلی جالب است که اکثر شرکت‌ها از کارت ویزیت‌های مقوایی ساده با ضخامت‌های معمولی استفاده می‌کنند و در نهایت شرکت‌هایی که می‌خواهند سنگ تمام بگذارند، از مقواهای با ضخامت بیشتر استفاده می‌کنند.

با یک جست‌وجوی کوتاه در گوگل متوجه می‌شویم که چقدر می‌توان در این زمینه خلاقیت به خرج داد و کارتی برای مشتری‌ها طراحی کرد که به جای اینکه از پشت کارت برای نوشتن اطلاعات شخصی استفاده کنند و یا آن را به گوشه‌ای پرت کنند؛ کارت را نگه‌داشته و به دلیل زیبایی و جذابیت آن را به اطرافیان نیز نشان دهند.

چون ما در زمینه فروش انواع دستگاه‌های لیزر فعالیت داریم، طرح‌هایی که با دستگاه لیزر برش و حکاکی شده بودند جذابیت بیشتری برای مشتری‌ها داشتند که عکس تعدادی از آن‌ها را در ادامه به اشتراک می‌گذاریم. کارت‌ها را می‌توانید برای ساخت با انواع چوب، آلومینیوم، پلکسی، مقوا و کاغذهای نازک که مناسب این کار باشند طراحی کنید.

اگر قصد تهیه کارت ویزیت با دستگاه برش و حکاکی لیزری دارید، در ابتدا لازم است که طرح‌های زیبا و خلاقی داشته باشید تا با برش و حکاکی طرح مورد نظر خود روی متریال، مانند مقوا و غیره کارت ویزیت خود را بسازید، در این جهت می‌توانید به صفحه طرح لیزر سایت روتک مراجعه نمایید و ده‌ها طرح لیزر کارت ویزیت را به رایگان دانلود نمایید.

دلایل ساخت کارت ویزیت با دستگاه لیزر

دستگاه‌های لیزر به دلیل قابلیت‌ها و مزیت‌های فراوانی که دارند می‌توان از آن ها علاوه بر تمام کاربردهایی که گفته شد در ساخت کارت‌های ویزیت استفاده کرد. بهتر است در ابتدا از مزیت‌های دستگاه‌های برش و حکاکی لیزری آشنا شوید. برای ساخت کارت ویزیت می‌توانید از دستگاه لیزر 60 در  90، دستگاه لیزر 1390 و غیره استفاده کنید.

از مزایای استفاده از دستگاه لیزر در ساخت انواع کارت ویزیت می‌توانم موارد زیر را نام ببرم:

  • به راحتی می‌توانید انواع طرح‌های پیچیده را برش دهید.
  • با استفاده از دستگاه لیزر و حکاکی می‌توانید کاری با ظرافت بیشتر تولید کنید.
  • در استفاده از دستگاه لیزر می‌توانید کمترین ضایعات را داشته باشید.
  • لبه‌های کار با استفاده از دستگاه برش لیزری خیلی صاف‌تر هستند.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر در ساخت انواع کارت ویزیت

شما می توانید با یه طراحی زیبا و شیک و البته خلاقانه، با استفاده از دستگاه لیزر، یک کارت زیبا را برش دهید. این قضیه خصوصاً برای همکارانی که در زمینه ارائه خدمات لیزر فعالیت دارند هم می‌تواند مثبت باشد. چون با ارائه یک کارت متفاوت و باکیفیت، می‌توانید جذب مشتری بیشتری داشته باشید و به کسب و کارتان رونق بیشتری دهید.

ساخت نمونه ای از کارت ویزیت با استفاده از دستگاه های لیزر

اگه برای شروع کار اطلاعاتی ندارید و نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید، اصلا نگران نباشید. در این مقاله ما به شما نحوه ساختن یک نمونه از این کارت ویزیت‌های کاغذی را آموزش می‌دهیم.

و اما مواد مورد نیاز برای ساخت یک کارت ویزیت کاغذی را به صورت زیر لیست کردیم:

  • کاغذ یا مقوا
 • دستگاه لیزر 30 وات با سرعت 500  و لنز لیزر 1.5 اینچی

مرحله اول: نحوه ساخت کارت ویزیت با دستگاه برش و حکاکی لیزری:

اگه طراح خوبی هستید لطفا خودتان با سلیقه و خلاقیت خودتان یک طراحی فوق‌العاده انجام دهید و در نهایت از نتیجه کارتان حسابی لذت ببرید. در غیر این صورت نگران نباشید.. همه با قسمت طرح‌های آماده سایت روتک آشنایی کامل دارید. می‌توانید خیلی راحت بروید آنجا و هر طرحی که می‌خواهید را به رایگان دانلود کنید.

بعد از دانلود طرح لیزر  می‌توانید اطلاعاتش رو تغییر ذاذه و آن را به دستگاه لیزر ارسال کنید. از تنظیمات زیر می‌توانید برای برش مقوا یا کاغذ استفاه کنید:

مرحله دوم: تنظیمات حکاکی جهت نحوه ساخت کارت ویزیت با دستگاه برش و حکاکی لیزری

  • قدرت %30، سرعت %25، فرکانس 500dpi ، فن هوا روشن
  • تنظیمات برش ( قرمز):
  • قدرت %30، سرعت %5، فرکانس 1000 هرتز، فن هوا روشن، Z-Offset : 2-
  • تنظیمات برش ( آبی ):
 • قدرت %25، سرعت %1.5، فرکانس 1000 هرتز، فن هوا روشن

Visit Card 3

نکته:

enlightenedبرای این کار حتماً از لنز 1.5 اینچی استفاده کنید تا جزییات کار ظریف‌تر شود.

enlightenedاگر از کاغذهای معمول برای این کار استفاده می‌کنید پیشنهاد ما این است که قدرت لیزر را کم کنید.

enlightenedسعی کنید در طراحی کارت‌ها کلی خلاقیت به خرج دهید و از نتیجه کار لذت ببرید!

blushمنتظر آموزش های بعدی ما باشید!

خرید دستگاه برش و حکاکی لیزری

شرکت روتک نماینده رسمی شرکت سنفنگ برای ارائه انواع دستگاه برش لیزری فایبر است.
پبرای آشنایی با شیوه کار با دستگاه ها، جزئیات و نکات کاربردی آن ها می توانید به صفحه وبلاگ مراجعه کنید؛ همچنین برای اطلاع از قیمت دستگاه لیزر برش و حکاکی و دریافت مشاوره رایگان برای خرید دستگاه می توانید با شماره 90 000 480 021 شرکت روتک تماس حاصل فرمایید.

نوبت توست تا با استفاده از دستگاه برش لیزری در صنایع مختلف کسب درامد کنی.

ارسال دیدگاه

captcha